KDO VSE MUZE DO MARKA?

Dobry den, chtel jsem se jen zeptat, do makra muze kazdy kdo ma zivn. list nebo jen zivnosnici co podnikaji v oboru potravinarstvi? ( restaurace, atd.. ) Dekuji.

Nejlepší odpověď
Deli

Můžete se tam na místě registrovat s jakýmkoli ŽL – nákup a prodej, nebo i cokoli jiného, u nás má kartu do makra i náš Hasičský sbor.

Mosoj má pravdu, jen doplním, že děti tam stále nesmí – a to děti do 12 let, z bezpečnostních důvodů – jde tam o prodej ve velkých baleních a neustále se tam pohybují vysokozdvižné vozíky. V Plzni u Makra ale už udělali dětský koutek.

Další odpovědi
mosoj

Každý podnikatel kdo má nějakou živnost, či licenci. V Makru se zaregistrujete, dostanete kartu z kódem ( jako je platební) a na tuto máte vstup do Makra neomezen. Dříve tam nesměly děti, ale nyní když je vstup přes kartu tak se to ani moc nehlídá, ale dodržuje se to , děti tam nevidím

beer

Dokonce tam nakupují i ti, co se zaregistrovali údaji třeba příbuzného..

anonym

Do Makra kdokoliv s vystavenou kartou + 1 host, do Marka (Mark & Spencers?), kdokoliv i bez karty.
Na jejich webovkách jsou dostupné podmínky, stačí se podívat.

Zdroj: http://www.ma­kro.cz/public/cz/Dom_­/o-nas/podminky-registrace