talka

Kdo viděl včera (15.9.) tu nádhernou, ohromnou dvojitou duhu?

Od severu přes východ až k západu! Kdo ji spatřil, hned to sděloval svým známým a nikdo tak krásný úkaz ještě neviděl.

Odpovědi
England1522

Já jsem ji viděl při jízdě z ČB

anonym

Ne, a v kolik?

anonym

To není vyjímečný jev. Mám na fotce také dvouduhu, ale ne takových rozměrů.

Moment! Jak že byla vidět ta duha? Od severu přes východ k západu bych tu duhu viděl v trojúhelníku.

cochee

Duha je samozřejmě lokální záležitost, v našem kraji není už několik dnů po dešti ani památky, takže tady žádná (notabene dvojitá) duha nebyla. Do kategorie astronomie bych tuhle otázku neřadil.

talka

barbakan:díky-pěkný OMYL!!!

talka

Byla o tom zmínka v některém z médií? Asi nebylo místo na takovou hloipost!