Kdo ví kolik států má atomofku a jaderné hlavice? popř. státy napište vzestupně

samozřejme řeknete i svůj názor na to jak se vám to nelíbí nebo dokonce i líbí, mě osobně se to nelíbí že jsou takovéto zbraně, neřeknu kdyby se v zimě koulovalo a přes léto třeba střílelo kamínky z praku :D
Doplňuji:
Ale jinak bych řekl že na prvním je čína a na druhém rusko

Odpovědi
magorvkleci

USA (+Kanada, Belgie, Německo, Nizozemsko, Turecko, Řecko)
Rusko
Francie
Čína
Indie
Pákistán
Severní Korea (?)
Izrael (?)

odzbrojila Jižní Afrika, Bělorusko, Ukrajina a Kazachstán
Doplňuji:
jo a Velká Británie (za Čínou)

Emefej

V počtu hlavic vede Rusko, pak je USA a třetí je překvapivě Francie. Pokud jde o tonáž náloží tak vedou USA.

Emefej

magor – zajímal by mě zejména počet hlavic, které vlastní Belgie, Nizozemsko apod. Kde jsi to vzal?

Beer4Real

To Nizozemí je hodně ujeté :)