The Aztec

Kdo ví, jaký má vlastně život účel?

Mě napadá jediné… buďto smrt… nebo je tu člověk proto, aby dělal výkaly :D kdo ví…

Nejlepší odpověď
iceT

Postav dum,zasad strom,vychovej cloveka…

Další odpovědi
quentos

„zhmotňovat“ lásku, z níž je tvořen celý vesmír – dávat jí konkrétní podobu. Mnoho lidí na to ovšem za celý život nepřijde…

kvikal

tohle mi přijde jako hloupě přízemní otázka, ale budiž. Tak když už jsem na tom světě tak dělám něco abych byl NĚKDO a byl užitečnej a něco z toho života měl, ne ?

KdoSiOdJinud

už jednou jsem tu odpověď na tuto otázku psal. Je naprosto jasná a jednoznačná:

led

jednoduchý: čakať na odpoveď
alebo ju hľadať ?

BIGFOOT

QUENTOSI MÁŠ PRAVDU,SEŠ DOBREJ A FANDÍM TI.BIGFOOT

Zdroj: STEJNEJ NÁZOR