lufinka

Kdo ví, jak vznikl život na zemi a vůbec víte někdo jak vznikl vesmír? já to vim kdo to chce vědět ptejte se.

Nejlepší odpověď
anonym

Prý je to někde na odpovědích…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-vi-jak-vznikl-zivot-na-zemi-a-vubec-vite-nekdo-jak-vznikl-vesmir-ja-to-vim-kdo-to-chce-vedet-ptejte-se?action=zaji­mava&question=29179&chec­k=fdaeab56f5eb1c38­f992a95f26630ab3&hash=xq­pwdj%2FIXCSUJ­rWGFYLRGtlItAc­MMVRaqRG54fMkDOJ­pNVe%2BboaWkvwBRJu­LO3jh4N8JwHHb6XsflwxJbC0­BL2IoMgm2GCe1fAj6B­XngfSTEnbPSux­zgIjFH0J5aVI39CJhyV­xP3XcIQY1%2F3lU­immlchwp5pq9vA­oiJJQmhIKb78T2V5CRG1W­lErqdP2lJc%2Fhd­fMgLxSJF%2BbjtA­BANvDJA%3D%3D

Další odpovědi
Berušinka

Nikdo to neví, vše jsou jen hypotézy (domněnky).

nabubindes

to je dobře. A Bibli si četla?

oskar

Asi to ví jen Bůh.

mojitek

Tak to jste jedina kdo to vi(teda krome panbickaru)
Nic naplat,to vsechno jsou ale jen domenky

pondělí

tak povídej a nepřeháněj
ale protože takto jak naše země vzniklo ve vesmíru i nekonečně jiných planet i s inteligencí,je to zcela logický
jen se stále celý život snažím představit nekonečno a nejde mi to
jak si v noci lehnu pod oblohu a bádám,tak pomalu z toho začínám degenerovat