alenad

kdo ví , co to byla za podkreslující hudba

, včera ve SMOTÁNCE na Markíze ? – zpívala ji nějaká slečna
Doplňuji:
Přes obraz mluvila Erika Yudíniová a to toho hrála ta písnička , jako aby tam nebylo úplné ticho.
Nehrála samostatně a ani nebylo vidět zpěvačku . Nevím jak to mám vysvětlit , doufám , že mě chápete .

Odpovědi
Toruk

„Podkres“ to je hudba, nebo znělka hrající v „pozadí“, jakoby „pod“ zpěvem, nebo v případě moderátora pod mluveným slovem. Proto pod- kres (lující).
Doplňuji:
Jestli se ptáš na konkrétní hudbu, tak to jsem tě špatně pochopil.