Nicolletka

Kdo ví chlapy nebo ženy odpoví :)

Ahoj, hele nebudu chodit okolo horké kaše je mi 18náct let, naši mě před 9ti měsici vyhodili z bytu. Ted bydlim u kamosky mam maly přijem a mám hodného přítele který má užasnou rodinu jeho matka atd jsou super. Problem.. jsem snim asi tehotna.
mam si to nechat nebo ne, co byste udelali vy.
kdyz pujdu na potrat ok, ale co kdyz pak nebudu moc mit deti?
a kdyz si to necham muzu to zvladnout? nebo je to velke brime ktere nezvladnu..
Děkuju

Nejlepší odpověď
kropitko

já bych si to rozhodně nechala, taky jsem měla první dceru v 19 letech, zvládla jsem to, stejně jako každý a nikdy jsem toho nelitovala,,je jí 19 let a kdyby přišla s tím, že je těhotná, tak bych ji rozhodně podporovala v tom, aby si miminko nechala.

Další odpovědi
anonym

Nedpovim ani ano, ani ne.
Jen vy si sama si musite uvedomit , ze ted bydlite u kamaradky v 1 male mistnosti a tam zustat asi nebudete moci.
Jak je na tom pritel s prijmem a bydlenim ? A byt vami , uvazuji i o variante , ze kdyby jste se sestehovali k pritelovo rodicum ,nebo sli nekam do pronajmu, tak co by stalo pote , kdyby jste se rozesli. ? Kam by jste sla s ditetem. ? Mate to mnohem horsi v tom , ze s enestykate se svymi rodici. Oni nejaky duvod asi take meli , vyhodit vas.
Je to jen na vas a na pritelovi.

  • iv-

Drap

Nedá se takto bez znalostipodrobností fundovaně odpovědět. Pokud to jde, nech tomu přirozenou cestu. Tak by to mělo asi být. Nikdo z nás podle mne nemá právo rozhodovat o budoucím životě někoho jiného.

baghira

Zvládli to jiní, zvládneš to taky. Pokud je přítel fajn, kde je problém?

Deli

Nikoletko, neprobírejte to na odpovědích, ale najděte tu správnou odpověď se svým přítelem. A kupte si už ten těhotenský test…