Avatar uživatele
Mirdas

Kdo vás překvapil ?

Někdy se ocitneme v situaci, kdy je nutno se okamžitě rozhodnout a jednat.
Často se v této situaci projeví člověk kterého jste do této chvíle všichni podceňovali a on v dobrém překvapí.
A naopak člověk, na kterého by jste v právě v danou chvíli nejvíce spoléhali se náhle projeví jako největší ...... !
Zažili jste něco takového ?
Doplňuji:
-
V devadesátém jsem potkal kluka který o sobě vyprávěl neskutečné historky, včetně pobytu v cizinecké legii a jak prošel drastickým výcvikem i se spoustou zahynuvších spolubojovníků.
Jednou jsme se připletli k dopravní nehodě kde byli zranění a hrdina omdlel.

Jak se k těmto lidem dále stavíte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Quimby, Questman, zzzzz, petra15 před 3609 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Naposledy mne překvapila jedna zdejší uživatelka svými příspěvky.Nejprve se projevovala jako dívka která těžce zápasí s pubertou a posléze ta samá osoba s příspěvky člověka s akademickým titulem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Akzeret

Ano, zažila. Myslela jsem, že člověk se vzděláním zvládne určitou situaci daleko lépe, než člověk daleko mladší a nevzdělaný. Díky správné reakci třináctileté holčiny byla poskytnuta pomoc vedoucímu na táboře ve správnou chvíli. Být to na onom vzdělanci, vedoucí by pod skálou zůstal asi věčně.
Stejně tak jsem překvapila i sama sebe. V dobrém. Myslela jsem si kolikrát, že něco nezvládnu, zbytečně se podceňovala, a nakonec to dopadlo dobře. Ale s podceňováním skončit nehodlám – stres a tlak je u mě poháněč motoru ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

Ano, například když jinak celkem hlupec a třídní šmejd zcela nečekaně poskytl perfektní první pomoc spolužákovi na základce, na kterého spadla židle a on upadl do bezvědomí, zatímco půlka třídy myslela, že raněný si dělá srandu a učitelka (mimochodem vedoucí kurzu první pomoci na naší škole) zatuhla ve dveřích a jen vyděšeně zírala ;)

Negativním příkladem je pro mě situace, kdy jinak docela dobrý kamarád a slušnej kluk se připojil k šikaně mladšího žáka. (sice jen chvilkový zkrat, „jen“ mu nadávali a hned druhý den se mu omluvil a později ho bránil ale i tak to pro mě byl docela šok :( )
Doplňuji:
Šmejd se zatím moc nezměnil ale jeho sviňárny už se snášely lépe s vědomím, že když má dobré srdce, tak z toho vyroste :)

Kamarád, jak jsem říkal, uznal chybu a pokusil se ji napravit jak mohl. Tudíž jsem mu to odpustil a dneska už se tomu můžeme zasmát.

Nicméně musím přiznat, že v krizové situaci už bych na něj asi nespoléhal tak, jako dříve :(

Tvého „hrdinu“ soudit nemůžu, protože ho neznám, ale myslím, že pokud je rozumný, tak stáhnul ocas a už se radši nechlubí nebo alespoň v tvé přítomnosti provinile klopí zrak. Jestli ne, tak mu to, až se zase potkáte a on se bude chlubit, nenápadně připomeň ;) Jestli ani to nepomůže, tak už bych se s ním nestýkal, protože ho už nic nezmění. Pak to ber tak, že on sám se tím trápí, protože až se v těch svých výmyslech začne ztrácet, tak ve společnosti velmi klesne.

Upravil/a: Questman

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek