kdo vám tady na odpovědích nejvíce pomohl???

případně pomáhá? Komu jste vděčný za odpověď ,která vám pomohla.U mně je to Bad s Standa.
Doplňuji:
No já také samozřejmě děkuji a ne jen Standovi a Badovi,ale i všem ostatním. Je to tu super a nikdy bych nevěřila,co je mezi námi chytrých lidiček. Pokoušela jsem se sehnat různé informace kdekoliv,většinou neodpověděli,nebo byla odpověď chybná. Díky autorům-autorovi

Nejlepší odpověď
panenka

Já musím říci že mi tu pomohlo hodně uživatelů.Jmenovat je nebudu protože bych mohla na někoho zapomenout a vůči těm nejmenovaným by to pak bylo nespravedlivé.

Další odpovědi
Michal

Každý v něčem a hlavně ti,co semnou nesouhlasí.

Zdroj: život

oskar

Snaži se všichni,kdo vi ten odpovi a proto všem diky.

ten který je

Bylo jich mnoho,známí i málo známí ale ch těl bych jen říct že všem moc děkuji.Také bych chtěl poděkovat správci těchto stránek za super věc.

Miroslavst

Dá se jednoduše říci, že mi pomohli všichni. Ať už jmenovitě nebo i anonym. Ono někdy nemusí být jen odpověď pomocí, ale i otázka, kterou někdo položí je užitečná. Ano, pravdou je že někdy ne, ale zase se odreaguji a ze srdce zasměji.

BEAES

Ano, tu nejde jen o pomoc, ale člověk si tu rozšíří obzory, občas pro někoho ledasco vyhledává a narazí při tom na zajímavé stránky. Díky za Odpovědi.cz

Gorouš

Bylo jich tolik, že si nepamatuji, ale vím, že ze začátku mi s nejtěžšími problémy pomohli Miroslavt, panenka a Bad. Děkuju!

Jahoda

Mně zde pomohlo mnoho uživatelů a jak říká Panenka – Také nebudu jmenovat. Nejen, že bych na někoho zapomněla a bylo by to vůči osobě nefér, ale myslím si, že bych se takto někoho dotkla, což opravdu nechci. Uživatelů, kteří mi pomohli je opravdu mnoho a jsem jim moc vděčná ;o)

anetadela1

Já, nejenže mi bylo pomoženo, ale spíš jsem se dověděla nové věci, díky uživatelům těchto stránek.