Avatar uživatele
anonym

kdo vám tady na odpovědích nejvíce pomohl???

případně pomáhá? Komu jste vděčný za odpověď ,která vám pomohla.U mně je to Bad s Standa.
Doplňuji:
No já také samozřejmě děkuji a ne jen Standovi a Badovi,ale i všem ostatním. Je to tu super a nikdy bych nevěřila,co je mezi námi chytrých lidiček. Pokoušela jsem se sehnat různé informace kdekoliv,většinou neodpověděli,nebo byla odpověď chybná. Díky autorům-autorovi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Gorouš, rynek878 před 5127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já musím říci že mi tu pomohlo hodně uživatelů.Jmenovat je nebudu protože bych mohla na někoho zapomenout a vůči těm nejmenovaným by to pak bylo nespravedlivé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Každý v něčem a hlavně ti,co semnou nesouhlasí.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Snaži se všichni,kdo vi ten odpovi a proto všem diky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Bylo jich mnoho,známí i málo známí ale ch těl bych jen říct že všem moc děkuji.Také bych chtěl poděkovat správci těchto stránek za super věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Dá se jednoduše říci, že mi pomohli všichni. Ať už jmenovitě nebo i anonym. Ono někdy nemusí být jen odpověď pomocí, ale i otázka, kterou někdo položí je užitečná. Ano, pravdou je že někdy ne, ale zase se odreaguji a ze srdce zasměji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Ano, tu nejde jen o pomoc, ale člověk si tu rozšíří obzory, občas pro někoho ledasco vyhledává a narazí při tom na zajímavé stránky. Díky za Odpovědi.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Bylo jich tolik, že si nepamatuji, ale vím, že ze začátku mi s nejtěžšími problémy pomohli Miroslavt, panenka a Bad. Děkuju!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Mně zde pomohlo mnoho uživatelů a jak říká Panenka – Také nebudu jmenovat. Nejen, že bych na někoho zapomněla a bylo by to vůči osobě nefér, ale myslím si, že bych se takto někoho dotkla, což opravdu nechci. Uživatelů, kteří mi pomohli je opravdu mnoho a jsem jim moc vděčná ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já, nejenže mi bylo pomoženo, ale spíš jsem se dověděla nové věci, díky uživatelům těchto stránek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek