Danina65

Kdo uvařil nejlepší guláš vašeho života?

Nejlepší odpověď
BANAN93

já s kámošem na rybách v kotlíku na trojnožce – třeba by na nějaké soutěži gulášů neobstál, ale ta atmosféra příroda, rybolov…

Bylo asi 4kg masa a 2.5 kg cibule trocha paprik na barvu (zelená, červená,žlutá) a čili paprička – pár nastrouhaných brambor na zahuštění, sůl, pepř a byla to bomba rybářská akce. Chytalo se celkem dlouho, bylo nás tam asi 6 a každej si mlaskal

zahřeje, pozvedne náladu a chuť na popíjení – pak ani nemusej ryby brát :D

Další odpovědi
anonym

Nejlepší guláš vaříval můj děda (kuchař na vojně).Uměl ho udělat tak pikantně pálivý.
Já nejsem vařící typ, takže v této době nejlepší guláš dělá moje manželka.
Řīkám, JÁ SE S TEBOU NEMOHU ROZVÉST, PROTOŽE JINÁ TAK DOBŘE NEVAŘĪ JAKO TY.

gecco

Já…
A to su skromný až ´vkoutěsedící´…
😉

kodl67

Nejlepší gulášek v životě uvařil před cca 20 lety na společné silvestrovské veselí tehdy asi 60 letý řezník který byl taky účastníkem akce.Poctivý hovězí guláš,tmavý jak bota,ani řídký,ani hustý, chuť prostě balada…Od té doby jsem měl samozdřejmě hodně gulášků,ale tomu jeho se zatím žádný nevyrovnal

ratava

no- ten nejlepší (občas naopak) guláš mi v podstatě neustále vaří sám život…

…a já jen tak občas ještě přisypu nějaké to (peprné) koření…
:o)

anonym

já a bůh

ahold

Kecáte. Nejlepší nejen guláš uvaří vždycky hlad. 🙂

dudu

To je irelevantní., moje babička v době kolektivizace zemědělství vařívala kotle této bašty. Tehdy byly vybíjeny po desítkách koně bývalých rolníků, takže kilo koniny bylo doslova za pakatel. Odležený guláš, roštěnky i sekaná z koniny neměly chybu.

anonym

Gecco, kecá. Já, já, jen já!

sevos

Moje babička a já

Šidlo

babička

anonym

Lahny, ty na svoji paní křičíš nebo jsi omylem zapnul Caps Lock?!

anonym

Byl jsem líný dělat uvozovky jako přímou řeč.A chtěl jsem to nějak odlišit, tím co ji říkám.

anonym

Tak to jo, na hodné manželky se přece nekřičí, že jo. 😁

anonym

boreczech, sem s receptem od Boha!

gecco

Barbakane – došly mi pro tebe ´palce´, takže ti jen takhle dávám svůj hlas…
😉
Sice jsem tvůj guláš ještě neochutnal, ale věřím ti…
___
Ovšem ten fťok, kterej chtěl pohostit kamarády a tady se ptal na recept, ten musí slintat i při pouhém spatření této otázky…
😉
___
Danino – děkuji za ni…
😉

anonym

Z palců jsem guláš ještě nedělal. 😁