Nikiiiiii3

Kdo umí anglicky-prosím pomoc s překladem

DObrý večer,potřebovala bych přeložit pár větiček do angličtiny a jelikož jsem začátečník,tak to sama nezvládnu.Mohl byste mi je někdo prosím přeložit?
1.)Stavila jsem se za tebou když jsi nebyl doma a byl jsi v krámu
2.)CO ti bylo?a jak je ti teď? Cítíš se lépe?
3.)Ve škole jsi přišel pouze o pár písemek z matematiky a fyziky
To je vše :)
Doplňuji:
Já se angličtině nevěnuji,takže se to nepotřebuji naučit.Stačil by jen překlad :)

Odpovědi
beatab

  1. I came to see you when you were not home. You went shopping.

Přišla jsem se za tebou podívat když jsi nebyl doma. Šel jsi nakupovat.

  1. What happened to you? Are you (feeling) better now?

Co se ti stalo? A (cítíš se) je ti teď lépe?

  1. You just skipped a few tests from maths and physics.

Jen jsi přeskočil pár testů z matematiky a fyziky.

Doufám, že to pomůže :)