Lukas H. 72

Kdo tu sleduje britský seriál Doctor who (česky Pán času)?

Jsem jeho fanda a zajímá mě, kolik lidí taky.

Odpovědi
Quimby

Já ano, allons-y!

Také sleduji, ovšem tohle asi není nejlepší způsob jak zjistit počet lidí. Si najdi nějaké fan stránky.

iceT: Už vyšel první díl deváté série, na internetu to určitě najdeš.

iceT

Já ano, allons-y!

už se těším na devátou sérii

Quimby ,dík, jdu hledat, eště by tak Sherlock mohl být a budu spokojená…

RyuzakiKate

Já ano, allons-y!

Jsem teprv na začátku šesté série, a stejně jako iceT čekám na Sherlocka :)

chatrc

Já ano, allons-y!

levjack

Já ano, allons-y!

Nemohu najít dabing na 8 sérii a další, je někde?

Lamalam

Špatná anketa, postrádám odpověď „Znám, nesleduji“. To je můj případ.

arygnoc

pripájam sa k lame.
seriál, v ktorom sa opakuje v podstate v každom dieli to isté (česť výnimkám), ma baví tak tri diely.
Doctor who je presne tento prípad.

😉