Supermáán

Kdo tu má rád Justina Biebera? :3

Nejlepší odpověď
Awe

Ne!

Nemám rád tyhle dětské hvězdy!Nikdy z nich nic nebude jsou to jenom sprostí smradi.Za pár let po něm ani pes neštěkne,maximálně bulvár že se utápí v alkoholu a fetech.

Další odpovědi
arygnoc

Je mi jedno:)

kto to je?

zasa nejaký metrosexuálny pubertiak?

anonym

Je mi jedno:)

Doplňuji:
Kdybych ho slyšela v radiu, ani bych nevěděla, že je to on, neviděla jsem zatím ani jeden klip, neláká mě, není to moje gusto, už podle oblečení je mi jasné, v jakém hudebním bahně se utápí.

HonzikPernik

Ne!

Ozzy21

Ne!

Doplňuji:
Plive na fanoušky a hraje si na frajera.. V jeho autobuse už byly 2× nalezeny drogy, nelegálnědržená zbraň :)

SpeedyCZ

Ne!

anonym

Je mi jedno:)

Ty vidíš dobře, viď_
;-D
BTW – Kdo/co to je – to – bieber???

LuK4S3k CZ

Ne!

emoil

Ne!

Konan-Pain

Ne!

anonym

Ne!

Doplňuji:
V anketě chybí jiná možnost".
A kdo to mimochodem má být? To je ten idol puberťaček, co po něm za pár let neštěkne pes?

nanif

Ne!

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=1t4cdB4­cxsw

Lamalam

Je mi jedno:)

Nevím kdo to je.

DoctorWho

Ne!

Je to jen idol, jeho hudba stojí za nic ,melodie má hrozně primitivní, avšak, jde o to, že je „krásný“ ,takže i kdyby byl zedník, byl by oblíbený stejně .