Mišús_ik

Kdo to vyřeší?…Zadanie je po česky, aj po slovensky..:)

PO SLOVENSKY:
Nájdite všetky trojciferné prirodzené čísla, ktoré sú bezo zvyšku deliteľné číslom 6 a v ktorých môžeme vyškrtnúť ktorúkoľvek cifru a vžd dostaneme dvojciferné prirodzené číslo, ktoré je tiež bezo zvyšku deliteľné číslo 6.
PO ČESKY:
Najděte všechna třímístné přirozená čísla, které jsou beze zbytku dělitelné číslem 6 av nichž můžeme škrtnout kteroukoli cifru a vzd dostaneme dvojciferné přirozené číslo, které je také beze zbytku dělitelné číslo 6.

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Myslím, že problém není v jazykové bariéře,,,

Mišús_ik

Ja som to vyriešila len chcem skontrolovať či som našla všetky..a keĎ nemáš pômocť tak sem nič nepíš ! pako!