Pokročilý

kdo to sakra zpívá?

Mám docela problém už dlouho se snažim najit na netu název písničky a nenapadá mě už nic jinýho než zoufale zkusit jeětě tuto cestu, hledat na netu umím , ale ne bez názvu nebo interpreta. Měla jsem ji na cd když vyšla a hrála pořád v rádiích byl ti podzim 2007, současně s ní vyšly hity jako Boreček, Marquez, atd. Tohle zpívá duo chlap a ženská takový jakoby rap/hiphop/pop , někde jsem slyšela, že bud to zpívá s ním zpěvačka Kelly nebo ta co zpívala duo s Cap. Jack - Coco Jumbo, neznám jméno, nápíšu text tak jak to je slyšet v češtině, a prosím pomozte, snažim se ji najít už dva roky.
refrén

"áhoučjů nou á houčjů nóóu, me zanakovančjůdů, enáfona miss jů ve náfomy smajlajf"

sorry no , ale takhle to zní :-)

Doplňuji:
Díky tak nějak jsem si to myslela, přitom je to sakra hodně známá věc......

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

:-) Já bohužel taky nepomůžu,ale musím se připojit s tim smíchem,takhle jsem se už dlouho nezasmála!!:-) Děkuju za zpříjemnění dne a přeju hodně štěstí,třeba to někdo pozná :-)

Napadlo mě si "přeložit" tvůj text do angličtiny a vyšlo mi z toho Hold You Now a to byla píseň od Ronana Keatinga (teda Ronan Keating- Hold You Now)
Třeba to bude ona,zkus si jí stáhnout z netu a uvidíš :-)

Další odpovědi:

Ahoj, tak podle toho tvého "áhoučjů nou á houčjů nóóu" sem došel k téhle písničce, ale chlap to nezívá :-/ a hip hop to asi taky neni..snad to je ono :)

Fergie - I hope u know

Bronzový

:-D :-D :-D Teda takhle jsem se ještě nezasmála, to je dobrý. To jsem zvědavá, jestli na to někdo přijde. Promiň, já to nebudu :-D

mam dojem ze to zpiva DIDO, a bylo to aj v 1 superstar

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.