Kdo to napsal?

RE: jak zrušit email

No právě že jsem četla,že hodně lidem se stává že nechtěně odeslali něco jinam než chtěli.Podle toho co tam psali,by šlo do určité doby odeslaný mail vymyzat.na jakém principu ale nevím,nerozumím tomu.Předstvila jsem si to tak,že pokud mail ještě není vyzvednutý,tak jednoduše zmizí.No a myslela jsem si,že dotaz je třeba o tom zda se s tím už někdo setkal v praxi,nebo jestli už to je u nás.Ale nevím jestli se to už někde vyrábí,nebo jestli to teprve vyvíjejí.

Tak se vás ptám kdo to napsal?

Nejlepší odpověď
kropitko

No to napsala …to jsem já,,,otázkou je kde to četla,já to nemohla nikde najít,tedy myslím tím nějaké info k této problematice.

Další odpovědi
led

Vymazáte len svoj prístup k mailu, na sververe ešte nejakú dobu zostáva a potom ho správca vymazáva