mosoj

Kdo to může koupit ?

Pod tlakem svého příbuzného , který zakoupil vysavač zn. Rainbow a ve snaze udělat dobrý skutek v době vánoční jsem souhlasil s předvedení uvedeného vysavače. Aby prý ten můj příbuzný dostal zadarmo!! nějaké příslušenství. ( dle mého ho měl v tu chvíli 10 x předplacené).
Nicméně jsem uvítal možnost poznat ten zázrak.
V domluvenou hodinu přijel prodejce v autě za meloun a jal se nabízet další lukrativní ( pro něj ) výrobky.
Když jsem to striktně odmítl a důrazně pro něj vyčlenil čas 30 min. začala ukázka. Po ukončení ukázky dnes ráno, dosud nemohu pochopit kdo za tento výrobek ( trochu lepší? vysavač) může dát 50 – 70 000 Kč. Asi opravdu u nás není tak zle.
Doplňuji:
Já ale opravdu, opravdu za svého příbuzného nemohu. Nicméně na mém názoru se nic nemění!

Nejlepší odpověď
hanny 2

Rainbow má tradici a jistě i právo mít slogan, že patří ke špičce v čistících technologiích. Já si osobně ale myslím, že se dá sehnat srovnatelný vysavač za daleko méně peněz.

Další odpovědi
venkovan

Kdo to může koupit?
Není třeba chodit daleko, stačí se přeci zastavit u příbuzného.
Mimochodem, my ty prodejce posíláme zpravidla pryč. Ale občas se doma domluvíme a prodejce si doma hodinku i dvě vychutnáváme. Reakce, když nic nekoupíme jsou skvělé.

Drap

Bohužel, najdou se i tací. Ceny těchto výrobků přímo křičí do světa. Potom se taky dají dělat prezentace a obdarovávat kupce, protožeti si všechny dárky několikrát zaplatí.

Damiana

Takovéto prodeje jsou všechny na bázi Pyramidy. Viz bonus příslušenství za nového potenciálního kupce. Vždy se najde nějaký chamtivec nebo trouba, který neví, jak co nejrychleji vyhodit peníze a dá se nachytat.

anonym

Takového pracanta potřebuji. Je jedno jaký paskvil musí prodat, ale hlavní je, že pracuje a učí se pracovat. Tak ho nehaňte Mosoji. Snad byste ho neposlal pracovat někam k nám k tomu bláznovi. Ani umýt se tam nemáme kde. Výplatu by dostal, ale nevydělal by. Takového dealera potřebuji. Uděláme smlouvu: Já budu produkovat pravidelně kvalitní … třeba hudbu a on ji bude nabízet prodejním řetězcům, vydavatelům, najde nějaké stálé posluchače. A to pro mě. A taky pro sebe. Tak to neberte tak zapškle, vždyť to o těch vysavačích víme všichni. Tak ho povzbuďte a pomozte mu vychytat mouchy, najít a vyzdvihnout přednost takového produktu, pomoct s prezentací. Ale opravdu se za něj nestyďte, nechcete ho potkávat na smrt unaveného a smradlavého v zasraných montérkách?

Vlk-Gabriela

Člověk má vždycky možnost svobodného výběru. Někomu stačí na zametání koště a někdo si pořídí vysavač za nízkou nebo vysokou cenu.