kdo to je

Píše mi uživatel z ruska .a já bych potřeboval zjistit o něm více info a na jakých stránkách se v rusku pohybuje.Tady je adresa ze které mi píše.kseniyamilashka@yahoo.com

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

myslim ze to je keysha

Pokročilý

na co to potřebujete vědět, kde se pohybuje..?:)
Nicméně je to nějaká seznamka nebo spam, podle vyhledání na Googlu, ale myslím, že nějak blíž vám k tomu nikdo nic neřekne.

Dle emailove adresy se neda zjistit mnoho informaci a uz vubec ne nic o tom na kterych strankach se odesilatel pohybuje. Jedine informace lze zjistit z hlavicek e-mailu. Ale i tyto informace neprecenujte, maximalne zjistite IP adresy serveru pres ktere mail putoval.

Stříbrný

Podle e-mailové adresy se dá sotva zjistit, o koho jde.Dost pravděpodobně se jedná o uživatelku jmménem Kseniya, ale nikdo Vám nezaručí, že se tak skutečně jmenuje. Můžete jedině zkusit mravenčí vyhledávací práci na internetu, ale s velmi nejistým výsledkem.

Pokročilý

Spam

Je to spam, bacha na něj, abyste nenaletěl někdy na výzvy v něm atd..

Tady (http://www.onlinevlaanderen.be /… píše: It would be better if you write me an e-mail where I can answer for you. I hope you understand, and write me an e-mail. HERE´S MY E-MAIL ADDRESS: kseniyamilashka@yahoo.com

(Bylo by lepší, kdyby jste mi napsala e-mail, kde bych vám mohla odpovědět. Doufám, že mi rozumíte, napište mi e -
mail. ZDE JE MŮJ E-MAIL: kseniyamilashka@yahoo.com)

PS: při kliknutí na její profil, píše, že se musíte přihlásit

Zdroj: http://www.onlinevlaanderen.be /community/profiel_gastenboek. php?nickname=trisee

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.