Avatar uživatele
anonym

kdo to je

Píše mi uživatel z ruska .a já bych potřeboval zjistit o něm více info a na jakých stránkách se v rusku pohybuje.Tady je adresa ze které mi píše.kseniyamilashka@yahoo.com

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5371 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
tretosek

myslim ze to je keysha

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas

na co to potřebujete vědět, kde se pohybuje..?:)
Nicméně je to nějaká seznamka nebo spam, podle vyhledání na Googlu, ale myslím, že nějak blíž vám k tomu nikdo nic neřekne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jarda

Dle emailove adresy se neda zjistit mnoho informaci a uz vubec ne nic o tom na kterych strankach se odesilatel pohybuje. Jedine informace lze zjistit z hlavicek e-mailu. Ale i tyto informace neprecenujte, maximalne zjistite IP adresy serveru pres ktere mail putoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Podle e-mailové adresy se dá sotva zjistit, o koho jde.Dost pravděpodobně se jedná o uživatelku jmménem Kseniya, ale nikdo Vám nezaručí, že se tak skutečně jmenuje. Můžete jedině zkusit mravenčí vyhledávací práci na internetu, ale s velmi nejistým výsledkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Spam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TheFreezer

Je to spam, bacha na něj, abyste nenaletěl někdy na výzvy v něm atd..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ejmin

Tady (http://www.on­linevlaanderen­.be/community/pro­fiel_gastenbo­ek.php?nickna­me=trisee) píše: It would be better if you write me an e-mail where I can answer for you. I hope you understand, and write me an e-mail. HERE´S MY E-MAIL ADDRESS: kseniyamilashka@yahoo.com

(Bylo by lepší, kdyby jste mi napsala e-mail, kde bych vám mohla odpovědět. Doufám, že mi rozumíte, napište mi e -
mail. ZDE JE MŮJ E-MAIL: kseniyamilashka@yahoo.com)

PS: při kliknutí na její profil, píše, že se musíte přihlásit

Zdroj: http://www.on­linevlaanderen­.be/community/pro­fiel_gastenbo­ek.php?nickna­me=trisee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek