Kdo to byl, co mu praskl močový měchýř, když čekal na audienci u císaře?

Doplňuji:
drobné chybky v názvu otázky byly opraveny administratorem serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
PN

to Miroslavst:

Hrabe Ti? Když nevíš odpověď, tak tu alespoň něco plkneš, aby sis vylepšíl skore, nebo co?
Doplňuji:
Údajně Tycho de Brahe, ale je to jen pověra. Močový měchýř vlivem přeplnění prakticky prasknout nemůže.

Další odpovědi
myšpulín

Dánský astronom a alchymista Tycho Brahe.

Miroslavst

Já bych řekl, že ty, protože než jsi to napsal, tak ti taky málem praskl jak jsi spěchal s tím psaním :D:D

Mousinek

Kod a čeksal 🙂

hanulka11

zde jsem našla: Prasknutí močového měchýře-

Pokud je odchod moči zablokovaný, tak prasknout samozřejmě může.
-