Avatar uživatele
iwetax

Kdo to byl?

Teď u mě zazvonili dva kravaťáci, otevřela jsem (neučesaná, v teplákách, s brečícím miminem a štěkajícím štěnětem za sebou). A oni na mě chvíli koukali a pak se mě zeptali: „jestli si myslím , že mají mladý lidi dostatek dobrých vzorů?“
Protože tyto podomní prodejce nemám ráda(přítel se takhle nechal ukecat na paušál na 2roky) . Tak jsem se jich rovnou zeptala z jaký jsou firmy, a oni mi řekli že z žádné firmy nejsou a že je jen zajímá co si lidi myslí.
Oba byli mladý , tak 27let. A měli v ruce kufříky. Řekla jsem že nemam čas a zavřela jsem.

Otázka: Kdo to byl? A měla jsem si s nimi o těch mladých vzorech povídat?
Doplňuji:
Podle mě to průzkum nebyl, to by měli nějaký papír, na který by si to poznamenali. Tyto se ani nepředstavili.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

mohlo jít o zcela normální průzkum veřejného mínění… povídal bych si, ale dával bacha, aby mi případně neproklouzli do bytu ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pimpinella

Mormoni , jehovisté vypadají jako soused odvedle, sázejí na vcítěníse do problému života, tipaři by toho souseda naoko sháněli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vicki

Mohli to být taky Mormoni-příslušníci sekty Mormonů.Nebo to mohli být i Jehovisti.Anebo tipaři.
Doplňuji:
U mě jednou Mormoni zazvonili ale rovnou se představili.Tipla bych to na Jehovisty.Oni právě začínaj se ,,vzorama,,.

Upravil/a: Vicki

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Tak budto Jehovisti,nebo Mormoni,anebo scientologove­.V kazdem pripade mne udivuje,ze jste vubec otevrela nekomu koho neznate… . Klidne to mohli byt „tipaři“.Nikomu koho neznate proste neotevirejte .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

na vašém místě iwetax bych asi reagovala stejně.pokud ty lidi neznám tak se s nimi nebavím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Asi nějaká sekta a je jedno jaká.Dobře jste udělala-nikoho nepouštět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Možností je několik…

  1. MOhli to být tkzv. Mormoni – příslušníci sektz, která se celým jménem na¨zývá „Církev Ješíše Krista a svatých posledních dnů“. Kromě kravat a velmi slušného oblečení (pánové chodí vždz v obleku, ženz v šatech a vždz slušně upravení) bzste je poznala podle jmenovek. Skoro bych to tipla na ně, i podle první otázky, kterou Vám položili.
  2. Jak říká i quentos, mohl to být průykum veřejného mínění. Nejspíš by Vám položli jednu dvě otázky a s díky by odešli.
  3. Mohli to být nějací dealeři, pojišťováci a nabízeči čehokoliv. Že Vám řekli, že nejsou nemusí být vždy směrodatné. Ti totiž chodí sice slušně oblečení, ale jajich chování je často dost neurvalé. Jen ta otázka k nim nějak nesedne, obvykle jdou hned k věci – tedy nabídce svého zboží nebo služeb.
  4. Teoreticky bz to mohli být i zde zmiňovaní Svědkové Jehovovi, ale ti nechodí až takto programově v kravatách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek