5samic

Kdo stojí za Xenergie? Je to podvodná firma?

Nejlepší odpověď
marci1

Bohužel potenciální klienty podvádí.Obtěžují lidi doma. Mají vymyšlenou historku, že jsou od firmy, se kterou máte smlouvu a že jste se neozvali, jelikož došlo ke změně názvu. Neřeknou Vám, že je to zcela jiná firma, která má ve smlouvě úplně dole a malým písmem napsané, že budete hradit 400 Kč měsíčně (jen tak za to, že jste jejím klientem). Pokud budete chtít smlouvu zrušit, zaplatíte velké penále. Pokud si stěžujete, firma Vám odpoví, že se jednalo o neseriózního prodejce, s jehož jednáním nesouhlasí. ☹
Zdroj : známá-dcera jedné podvedené seniorky
http://podvod­nefirmy.cz/xe­nergie-2/

Další odpovědi
gecco

https://or.jus­tice.cz/ias/u­i/rejstrik-firma.vysledky?sub­jektId=406698&t­yp=UPLNY

Netroufám si tvrdit, že je to podvodná firma, ale rozhodně důvěryhodně nepůsobí – odhaduju, že nejvíce je budou ´reprezentovat´ typičtí podomní podvodníci – ehm – obchodníci…
😉

David32

reakce na marsi1: Je vidět, že vlastní zkušenost s firmou nemáte, jinak by jste tu netvrdila takový nesmysl, jako že budu hradit 400 Kč měsíčně jen tak za to, že jsem jejím klientem. Jsem zákazníkem X energie už třetím rokem a nikdy jsem tuto nesmyslnou částku nehradil. Podomní obchodníky uznávám, že mají, ale když se na to podíváte trochu z vrchu, tak kdo je v dnešní době nevyužívá. ..doma nám už nabízeli i vysavače a brambory :D ..mně se líbí, že u nich můžu platit menší částky za energie a to si myslím, že je to podstatné kvůli čemu jsem k nim přestoupil.

Markuss

JJ přesně, jedna paní povídala.. takhle se nejlíp šíří fámy. Vyprdněte se na podomní prodejce a hodně si vlastní spotřebu do kalkulačky energetického regulačního úřadu a sama se přesvědčíte, že zas tak mizerná firma to není, jejich cenové nabídku jsou dost solidní.

Popina

Já teda nevím kdo stojí v čele Xenergie a přijde mi to i celkem jako zbytečný info pro mě. Líbí se mi, že u nich platíme míň za to, co ve skutečnosti opravdu propálíme a prosvítíme a to si myslím, že je mnohem podstatnější informace i zkušenost, než kdo tam tomu šéfuje.