reganama

Kdo smí řídit motorovou čtyřkolku s vyšším obsahem než 50cm/3

Musí mít tato čtyřkolka registrační značku a musí na kontrolu technického stavu?
Doplňuji:
Platí to i v terénu mimo komunikace?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ten kdo má oprávnění minimálně B1 nebo B, podle typu čtyřkolky a ano, čtyřkolka je normální motorové vozidlo, musí mít STK a registrační značku

Další odpovědi
ponovotny

pokud s ní budete jezdit jen na speciálních k tomu určených drahách, nebo na vlastní louce tak jí registrovat nemusíte, ale v tom případě jí musíte dopravovat po silnici buď v dodávce, nebo na přívěsu. V jiném terénu, než je vaše louka, nebo speciální k tomu určená dráha nemá čtyřkolka co dělat