Pokročilý

Kdo smazal otázky o sprchování a mytí hlavy ?

Smazáním otázky se PORUŠUJE autorské právo ODPOVÍDAJÍCÍCH a to už je NEZÁKONNÉ !!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zřejmě nějaký mazal zvaný zákeřný a léčí si tím komplex.Nebo se mu nelíbilo,jak se plýtvá vodou,když se někdo sprchuje dvakrát denně....:-)
Doplňuji:
Davide22,právo mazat otázky mají kromě admina i zlatí a stříbrní uživatelé.Prostě otázka někomu přijde divná,tak ji smaže a nemaže se s tím.Holt se musíme smířit s tím,že mazal přijde a maže,a je je mu jedno co smaže,hlavně,že zase rozvíří poklidnou hladinu zdejší komunity.Asi mu to dělá dobře.

Další odpovědi:

Zlatý

Jaképak jedinečné dílo o mytí hlavy bylo zneužito tím že se smazalo ?
Bylo by dobré na toto téma publikovat vědeckou práci. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Autorský zákon definuje předmět ochrany jako dílo literární a jiné dílo umělecké a dílo vědecké, které je jedinečným výsledkem tvůrčí činnosti autora a je vyjádřeno v jakékoli objektivně vnímatelné podobě, včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

http://www.pravoit.cz/…

Pokročilý

To je trapne tady to mazani,uz se mi to tu stalo nekolikrat.Server je to dobrej ale proc maj pristup k mazani i ti co nejsou adminove?Pak si tady lidi muzou delat schvalnosti.

Bronzový

To by mě též zajímalo. Tu otázku jsem položil já, tudíž mám na ni autorské právo. Podle mě má na to oprávnění pouze správce, nebo ne?

Bronzový

No já mít tu moc někomu umýt hlavu jako zlatý tak taky asi zkusím něco smazat :-) no ne? To se přímo nabízí :-) uvidíme až na nás dojde..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.