Miroslavst

Kdo smazal lerakovu otázku?

já nejsem nasírací typ a proto se divím, kdo smazal tu otázku, kde se lerak ptal zda nemám z motorky otlaky. Taky jsem mu na ni odpověděl.
Kdo to tedy byl?????

Nejlepší odpověď
kropitko

Zeptej se rovnou administrátorů,ať někoho zase nenapadneš neoprávněně,jako minule,když sis mě vzal do klávesy.
Mimochodem já to nebyla,nikomu nic mazat nebudu,jen ať je vidět co je tu za blbce…

Další odpovědi
annas

Přidávám se ke Kropítce, protože i já jsem kdysi byla nařčena z mazání. Vůbec nevím, o kterou otázku šlo, takže jsem nic nemazala a už vůbec nic nemažu.

Nakonec se zjistilo, že otázku odstranili administrátoři.

lerak14

rád komunikuji i když jsou to někdy blbosti ale o tom to přece je aby jsme se pobavili asi je tam nějakej s koupeným titulem a maže a maže je zato placené jeto asi robot protože tak rychle nato kolik je otázek by člověk nereagoval jedeme dál
jsem rád že jsi to vzal jako srandu ono psaní není řeč

dagry

Taky jsem to postřehla a přesně tak, říkala jsem si, že ses asi urazil. Ale ono tam místo otlaky bylo jiné slovo, tak možná proto …

1popelka1

Nevím, kdo to byl, ale vůbec se nedivím a naprosto se smazáním souhlasím… promazala bych toho tady víc 🙂

annas

Popelko, máte pravdu, ale je nepříjemné, když Vás stále někdo napadá za něco, co jste neudělala.

Stále čekám, co bude dál…

kropitko

Já se také domnívám,že otázky tohoto typu sem nepatří,ale jak jsem psala já ty hovadiny mazat nehodlám,,,jen ať se pěkně každý projeví…