Bronzový

Kdo smazal a proč otázku o zápachu starých lidí?

Vždyť ona nikoho nenapadla, jen se ptala.

Lidé opravdu někdy smrdí a ne jen staří, má to hodně příčin. Pár jsem jich napsala, ale než jsem to vložila otázka je fuč:-(((

Chybí tu kategorie mazal:-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Chybí kategorie mazal, ale mazal samotnej přebejvá...
:-O

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevím, a štve mě to, protože jsem odepsala tááákovej dlouhej sloupek, kde se pojednávalo o tom, čím a proč smrděj starý lidi, někdy i bezďáci atd, atd a pak mi to napíše červeně, že je to smázlý :-((, škoda vynaložené energie
Doplňuji:
arygnoc, ty vážně taky občas nevíš?

Ok, uznávám že názor na starý věk společnost vidí jinak. Nevím proč hned takové bombardování. Já taky jednou zestárnu, vím to.
Jen sem měla ten pocit že staří lidé (řekněme tedy víc než 70 :D) mají takovou zvláštní "vůni".

O co jde...
Doplňuji:
Samba: Můžete mi to prosím poslat na email? Ráda bych si to přečetla.
Děkuji

Někteří lidi mají po 55+ pocit,že mají život za sebou,tak se chystají předčasně ke spánku,ten onen zápach není o fyzickém stáří jako takovém,které začíná 60+,ale je to spíš převážně mentální záležitost.
Doplňuji:
http://cs.wikipedia.org/…

Zlatý

to fakt neviem, bol som zisťovať, či nesmrdím.

;-Q

Zlatý

Koukám jeden gerontolog větší než druhej . Dokonce inkontinenci zde možno řešiti. No třeba ji poznáte na vlastní kůži. Smrdíme všichni, nebo snad neprdíte ? Mnoho žen, které jsem poznal, smrdělo pižmem, asi byly ty třicítky staré. Některé smrdí parfémem i potem a také z pusinky to bývá někdy nepěkné. Kuřáci zase smrdí cigaretou. Ženy 2x více. Totéž platí o mužích a velmi mladých.
Víc jsem ale potkal žen.

Zlatý

Mladý člověk jistě ne.

Stříbrný

každé diskuzní fórum má svého admina-správce webu který nevhodné příspěvky smazává ať je důvod ten či onen, stálo se mi párkrát a nedělám z toho tragedii

Diskuze k otázce

Malineli

Ještě jednou to napíšu.
Já opravdu nevím co vám vše vadí. Hlavně že je tu otázka od jiného uživatele, která se jmenuje: Proč Romové zapáchají?
Myslíte že je autor nějaký rasista?!
Mě to štve. Člověk se normálně zeptá bez toho, aniž by dělal nějakýho machra a všichni na něj jak vosy. Neřeknu kdybych to napsala sprostě ale ta otázka nikoho neuráží.
Jen se prostě poslední dobou pohybuji mezi staršími lidmi (brigáda) a všimla jsem si toho, že ti lidé mají takový jedinečný pach.
Přestaňte do mě laskavě všichni rýpat a běžte dělat něco užitečnějšího. Já jsem si z toho vzala ponaučení a obdržela jsem i solidní odpovědi na danou otázku. Všem děkuji za ochotu a přeju hezký den.

Malineli

anonym

Myslím,že něco na to je přece jenom trochu víc,takový čich mají lidé,kteří jsou duševně probuzeni a to z vypracováním svého intelektu v duševní a duchovní oblasti (hluboké studie) nebo uměle-psychedelicky,protože normální člověk i kdyby si něčeho takového všimnul,tak by mu tak okatě ani neuvízlo na paměti.

Pumex

Pokročilý

dr.luha

Každému člověku, kterému odchází vlastní čichové buňky potom jednoduše chybí sebekontrola.
Určitě nikdo nesmrdí úmyslně.

Zlatý

gecco

Malineli -> jak jsem psal, mne jsi pobavila, zavzpomínal jsem na dětství...
;-))

Stříbrný

Samba

to je divný, teď píšeš 70 a předtím 55, tak kolik teda?Pětapadesátníci nesmrdí, to by tě teda hnali

Stříbrný

Samba

Ne, nemohla bych poslat nic, mě se to už fakt psát podruhý nechce, poděkuj mazalovi, snad jen...najdi si něco o inkontinenci

Bronzový

zzzlatokopka

Také o dalších nemocech, třeba bercových vředech, o nekrozách, obezitě a plísních. Je toho hodně.

Bronzový

zzzlatokopka

Smrděj i mladí, není to věkem:-)
Já taky napsala důvody a taky to bylo hodně dlouhé:-((

anonym

Mladí smrdí semenem,ale strarci(mentální)démonem smrti - stařešinou.

Stříbrný

Samba

Mladí smrdí strachem z práce, tím pádem i korunou :-)

anonym

Uznejte sama jaké by to asi bylo,kdyby těch 7 miliard obyvatel naší planety si byli všichni rovni (pracovalo by se za 50,-kč na hodinu v kamenolomu a to by ještě uchazeč musel čekat jak dopadlo výběrové řízení),každý měl svůj papamobil(ojetý)+ celoroční jízdenku na MHD od strany EU zdarma jenom za to,že se narodil...

anonym

...hirarchie světa lidí je odjakživa nechutná a smrdutá,člověk se musí na každém rohu přetvařovat a společnost každého donutí akorát lhát,ale to jen můj niterný názor na,který raději ani nemyslím,nebo bych se zbláznila a protože už žiju bud radši přispůsobivá...

anonym

...já jsem byla už 6x na chmelu heč a nyní se cítím zabezpečená v království nebeském.

Zlatý

mosoj

Pumík tak nějak nabývám dojmu, že ti mozek nepracuje správně.

anonym

...a vám jo,že?

anonym

Bohužel nejsem jediná a stojím si za svým,říkám ,že moje bába má 70 let a na svůj věk je docela čilá a jestli vás něco uráží,tak na tom asi něco tuplem bude,protože za pravdu se každý bije!?Ale s tím pižmem u žen jsem se taky setkala,jenže asi jenom jednou a ,když budete jezdit jako já MHD,tak budete vědět o čem mluvím,takže speciálně pro mosoje:"JDE O MENTÁLNÍ STAŘEŠINU!"a jdu na jisto,protože jsem dokonce někde o tom četla v odborné literatuře.

anonym

...,nebo když někteří vydechují takový ten uhlík a z hloubi plic,fuj...se vždycky dusím,ale beru to naprosto přirozeně a nikoliv diskriminačně!

Bronzový

zzzlatokopka

Mladí někdy smrdí víc jak staří, stačí si čichnout k někomu kdo strávil noc na Stodolní.

Staří lidé mají méně možností, jak smrad odstranit, někdy to ani nejde.

anonym

Souhlasím,ale jenom je rozdíl mezi nepřirozeným smradem a přirozeným zápachem,protože feťáci,kteří považují noční život strávený v pajzlu za prioritu(nemyslím tím vyloženě zaměstnance)smrdí už z dálky to je bez debat,ale to už je zase jiné téma leč někdy příbuzné či souvislé,hold kombinace na světě je ve všem,ale mentální stařešina se dá do jisté míry považovat také za prokletí společnosti.

Stříbrný

johana 56

Moje maminka bude mít 86 let.
Úplně živě si představuji,jak autora výroku 'dementní stařešina‘ prohání s koštětem v ruce kolem chalupy.Bez jediné kapky potu na čele,natož aby někomu smrděla a dokonce ji považoval za prokletí společnosti ((

anonym

Maminka a snad i moje babička doleva,zbytek doprava,protože kdybyste četla celkový výrok,tak byste se možná dočetla,že určitě ne všechni jsou si rovni.

Stříbrný

johana 56

Právě v tom spočívá umění rozlišovat a neházet všechny + xxx do jednoho pytle.Vždy totiž rozdílně vyzní otázka 'proč staří..?' nebo 'někteří staří...?'

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.