school12

Kdo si z vás nechává prostřihávat vlasy? pište jen ANO, NE.

Já totiž nechci, ale mamka na tom trvá. Bože!!! Já chci být jako modelky s těmi vlasy!!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

NE

stříhám si jen konečky.
Doplňuji:
S maminkou si o tom v klidu promluv, možná změní názor. Mi se prostříhané vlasy nelíbí, je to takové moc střapaté.

Další odpovědi
Drap

NE

Už dávno ne, za mlada to bylo nutností

Poklička

NE

Denasha

NE

ptáč

NE

Strojek je nemilosrdně nastavený na 3 mm. Nechci být jako ti modely s těmi vlasy!!

briketka10

NE

sestra mi je zastřihává do roviny
i barví šamponem, který se dá
smývat po několika umytí :))

NelieM

NE

Nechávám si zastříhávat konečky, a věta já chci být jako modelky s těmi vlasy? 😁 Aby vlasy rostly a byly zdravé je potřeba jednou za čas zastřihnout konečky ať se zbytečně netřepí, to spomaluje růst vlasů.

tempestin

NE

bububabu

ANO

V dnešní době téměř každá kadeřnice prostřihává vlasy aby je dotvořila do moderního účesu. Nevidím na tom nic špatného. Myslíš si že modelky nemají prostříhané vlasy?
viz zde modelka s prostříhanými vlasy:
http://zena-in.cz/media/2011/11/02­/uces4.jpg

kesim

NE

Hamon

Jak mám na otázku KDO odpovědět ANO/NE?

ptáč

Dřív tady byly takové ankety typu: jaké bude zítra počasí?
Odpověď: Ano / Ne

zzzzz

🙂

briketka10

zzzzz

http://nd05.jxs­.cz/007/765/20dd9594e2_8­2028712_o2.jpg