misadole

kdo si myslíte že je největší hvězda součastnosti?

chci slyšet názor někoho jiného

Nejlepší odpověď
Terryle

Když to je v kategorii Hudba, tak předpokládám, že jde o hudební hvězdu… v tom případě Bono z U2. Držej se na špici už roky, uměj dělat dobrou muziku, nemelou pořád dokola to stejný a Bono je výrazná osobnost i mimo muziku.
Pokud myslíš obecně hvězdy jakožto osobnosti, tak to asi srovnávat nejde… nedá se porovnávat špičkovej sportovec a špičkovej herec a říct, kdo z nich je lepší…

Další odpovědi
vrtula

Myslíš podle získaných Globusů nebo Oskarů či jiných soutěží. Nebo podle sympatií? To poslední je věc názoru každého zvlášť a to první je věc názoru kritiků a čtenářů různých periodik. Takže zase jenom názor subjektivní a ne objektivní.

Miroslavst

A kde jako? Hvězda zde na odpovědích? Ve sluneční soustavě? Ve vesmíru?

Angela2713

Karel Gott

panenka

tak například Shakira,Rihana je jich více nedá se určit jeden interpret
a z naším Gott, Bílá ,Farná

venkovan

V naší planetární soustavě Slunce. Dál nevidím. To ostatní je jen mediální a komerční masáž.