Monny

Kdo si myslí že máme špatnou pověst ve světě a proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne

Dávám Ne, jelikož si myslím, že teď už je to mnohem lepší, než to bývalo,,,

Další odpovědi
1popelka1

Ne

Každý národ má něco…
O Francouzích se říká, že odmítají mluvit jinými jazyky (hl. německy), ač umí.
Němci jsou úchylní.
Američané blbí a tlustí.

A o Češích se vykládá, že jsme zloději (taxíky v Praze) a závistiví…

Ale stejně dám NE, protože zas tak špatnou pověst snad nemáme… a nebo ano?

ten který je

Ne

Nemáme špatnou pověst,jen jsme tak trochu haštěřiví mezi sebou.Trochu jako zde.:-)

chucky

Ne

fofbal

Ne

Špatnou pověst, tu máme díky 50 létům odtržení z Evrpoy hlavně u sousedů. Ti ostatní nás až zase tak moc neznají.Jinak se ná nás dívají docela dobře třeba v západní Francii, Holandsku a možno říci i v Anglii můžete-li se s nimi bavit. To není neopodstatněné řeknu-li, oni jenom koukají co my toho z malého státečku o nich víme. Co se týče Němců, Rakušanů vzpomeňte si na náš názor na ně jako na imperialisty a kapitalisty, jejich špatnou životní perspektivu, který nám vštěpovali komunisté.No a tak teď se k nim dostáváme znovu a hodně jim závidíme. Stále ale vítězí český pracovní duch,vynalézavost a bodrost. Krade se všude ale jinak se to trestá, excesy jsou všude ale jinak se na ně nahlíží právě tam. Závist- ta u nás pramení právě z těch padesáti let kdy jsme hlídali jeden druhého protože jsme měli všichni stejně a ne podle toho co umíš a jak se chováš. A potom…přiznejme si, málo se staráme o svůj zevnějšek. Ať tělesný, tak i duševní. Ale to budoucnost napraví.