Kdo se zrodil dřív,Adam nebo Eva? :))

Nejlepší odpověď
annas

Pokud tě zajímají podrobnosti o stvoření člověka,přečti si informace z Wikipedie.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­dam_a_Eva

Další odpovědi
arygnoc

Podle Bible stvořil Bůh Adama ke obrazu svého.
Aby Adam nebyl sám, v spánku mu vyňal žebro a z něho udělal mu společnici – Evu.

Ale kdoví, jak to bylo ve skutečnosti.
Co když je Bůh žena?

led

Ani jeden, obaja boli stvorení.
Podľa Biblie:
Adam bol prvý človek, ale bol to vlastne android, bol uplácaný z hliny. Neskôr zmutoval do smrteľného biologického človeka.
Eva bol prvý biologický človek, bol stvorená z Adamovho rebra, má teda jeho DNA.
Kain bol prvý prirodzene narodený človek zo zväzku Adama a Evy. (Neskôr zabil svojho mladšieho brata Abela.)

coco

Co bylo dřív,vejce nebo slepice?

dědapetr

Podle bible byl jako první Adam a Eva byla stvořena z Adamova žebra jako druhá.

tom004

Nejdříve se musel zrodit „bůh“. No a ten potom „tvořil“ dál. Pán bůh mu odpusť. :)

sejtanka

Adam a Eva byla ztvořena z toho nejlepšího co Adam mohl nabídnout:-)))

venkovan

První prototyp je zpravidla méně dokonalý než ten druhý. Ústní tradice, později písemná uložená do Bible hovoří, že první byl Adam potom Eva. Pokud je to pravda o těch prototypech, tak je pravda, že první byl muž.