Avatar uživatele
Rokio

Kdo se v uvedeném případě dopustil trestného činu?

Udělal jsem něco, co se nelíbilo jedné osobě, která mi kvůli tomu vyhrožovala (ta činnost je ale plně legální). To, co mi chtěla udělat, bylo horší nežli smrt jest. To, co jsem udělal, jsem dělal pro záchrana mnoha desítek lidí. Rozhodl jsem se, že zatelefonuji té osobě a řeknu ji, že pokud mě bude ohrožovat, tak ji oddělám.

Ještě před tím, než řeknete svůj názor, bych chtěl říct, že jsem snažil o ZÁCHRANU svého života a o ZÁCHRANU MNOHA LIDÍ. Také jsem jednal v nutné sebeobraně.

--
Původně zde = na Odpovědích?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 2907 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Šidlo

Odpoveď byla označena jako užitečná

vy si fakt nedáte pokoj.....nemôžete zachraňovať v počítačovej hre?

ešte raz a pomaly
1.ak sa vám niekto vyhráža niečím, na 99,5 % to nemyslí vážne…ibaže by to bol miestny grázel, paranoik alebo psychopat......vy ako expert máte vidieť príznaky týchto porúch a posúdiť, či je dotyčný naozaj schopný vykonať tieto hrozby.

2. aj keby to bol vyhlásený šmejd/jasný psychopat....­.naozaj sa chcete brániť vyhrážkami? poznáte to ,,lechtat kobru bosou nohou"? viete, že on vie, že vy vyhrážky nesplníte a on asi áno/aspoň na vás podá trestné oznámenie a grázla urobí z vás (šmejdi vedia hrať obeť perfektne)

kým nemáte rozum, nikoho nezachraňujte

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tvá otázka je nějak zmatená a dosti nejasná. Podle toho co jsem pochopil jste se dopustili nejméně jednoho trestného činu oba dva.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Určitě Ty, možná ona osoba…
Zákonný postup při vyhrožování je oznámení na policii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek