HakitoCZ

Kdo se zabývá začínajícími spisovateli?

Hojte, zase mě napadla zajímavá myšlenka:
Každý jednou začíná. Když si vzpomenu, tak halda českých spisovatelů psala fejetony a jiné články do všemožných časopisů. Ale k těm se museli nějak dostat, ne? Jak tedy v dnešní době dát na jevo světu „Hele, já píšu cyberpunkové povídky a potřebuju, aby mi někdo řekl, co upravit a kdyžtak mi pomohl nějak prorazit!“
Takový začínající autor asi nevyjde na ulici a nezačne to křičet. To by byla Sisyfova práce, řeklbych.
Časopis Almanach, myslím, dělá něco, takového, ale už počítá s tím, že „nováčka někdo představí a zaručí se za něj.“
Nebo jak to tedy je?

Díky, HakitoCZ

Nejlepší odpověď
Drap

Obávám se že nikdo. Každý musí bojovat sám za sebe, obesílat nakladatelství a shánět si své vlivné známé

Další odpovědi
fcoop

Budeš to mít hodně těžké.