Avatar uživatele
Kric.ouwner

Kdo se vyzná na Facebooku ???

Chci se zeptat jelikož to furt mění tak mám problém si zvyknout na jeden typ jelikož na něj zas tak často nechodím , ale jde mi o to aby se neukazovala moje aktivita co kde napíšu ( v pravém rámečku ) , kde v nastavení se to dá zrušit .???;-)
Doplňuji:
Tyvoe :DD , to jsou mi rady to by mi poradil i mrtvej , já se neptám na jiné alternativy OMG ani na to jestli se stydím nebo né nejde o to co píšu ale o to co dám jako „líbí se mi“ a že hodim do nějáký skupiny koment a ták , jen prostě nechci spamovat kamarády a známé a rád bych si zrušil abych neviděl zas je jak furt něco klikají , a rada že se to dá udělat je sice milá ale taky mi pomuže asi jako prst v prd*li :D…;-)--

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4554 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RomanP

Jelikož používám Face ke své práci dá se tam velice solidně nastavit, co se má zobrazovat a hlavně komu. Stačí si s tím nastavením jen pohrát. Jsem odpůrcem tady této sítě, ale z důvodu školení kde lidem tuto síť představujeme, jsem na ní prakticky každý den. Nemám strach, že pokud cokoli napíšu si přečte zbytek světa, přečtou si to jen ty, které jsem určil já.
Doplňuji:
woe, pokud chceš mít klid a té prkotině s názvem facebook nerozumíš tak si založ vlastní chat a máš klid ne

Upravil/a: RomanP

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Tohle musíš sám ručně mazat ze svý zdi – každý komentář jednotlivě, žádný nastavení na to není :O(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Tak si na to nezvykej,zruš ho a máš klid.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zrusit-facebook

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Přeci se za to co napíšeš nestydíš.

Pokud něco píšeš na internet , musíš počítat s tím, že to čte kde kdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tyvoe, neni tento klip o tobě? http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=MT9nvB­U2Cdo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek