Dooder

Kdo se více řeší holky nebo kluci?

Chtěl bych vědět jak je to s ,,řešením se" u obou pohlaví. Nevyjímaje věku.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

Holky

Kdo si pořád připadá tlustej? Kdo drží diety a nebo má potřebu se nějak omezovat v jídle? Kdo utratí za holiče 1200? Kdo si kupuje boty který jsou 5× dražší než normální obuv a nedá se v nich chodit? … Těch příkladů mě napadlo během minuty asi 50, ale myslím že tyhle samy o sobě stačej..

Chlap spokojený se svou postavou zde > http://zena-in.cz/media/2011/02/10­/sil1.jpg

Další odpovědi
Radomír.cz

Holky

Doplňuji:
Já myslím, že holky. Holkám záleží hodně na vzhledu. Sice jsem opačného pohlaví, ale myslím si to.

WildOnes

Holky

marci1

Kluci

Záleží v čem „se řeší“, jestli v chování, vystupování, nakupování, učení ap. Ale problémy s chováním ap. přece jen podle mně se řeší trochu více u kluků. I když některé holky se klukům již dnes zcela vyrovnají ( téměř ve všem ). 🙂

mandat

Holky

Verunka001

Holky

eRko007

Kluci

Doplňuji:
Přijde mi že poslední roky se moc o sebe staraji kluci. Já jsem třeba taky kluk ale neresim ruzny takovy voloviny jako někteří kluci. Ale záleží jen na nich

Poklička

Holky