Makulka

Kdo se vám líbí v superstar?

Kdo se vám líbí v československé superstar?

Nejlepší odpověď
nikolkap

Mě 1. místo: Bagárová Monika,Martin Chodůr.2.Místo Šmajda 3. místo:ostatní kromě Ištvancové(ta je až daleko za ostatními)

Další odpovědi
marena

Ben a Monika Bagarova
a uplne nesnasim chodura

radulin01

Hejma.

lenule247

Thomas Puskailer a Martin CHodúr.proč?

motejlinka

Bendig

Džanička

Nikdo,Bendig je imitace Sámera,Cristovao neumí ani pořádně vyslovovat natož mluvit,Chodúr mi připadá jako z ústavu,Bagárová ze začátku zpívala pěkně a dobře,teď je to na hvězdnou pěchotu,Stará není špatná ale vybírá si nevhodné písně,s nima si to dost kazí a když o tom teď tak přemýšlím tak se mi asi nejvíc líbí Šmajda a navíc je to moc pěkný kluk.