Jarosllav

Kdo se Vám jeví jako vrah v První republice ?

Nejlepší odpověď
annas

Napsal jste velké písmeno První reoublika, kategorie Film, takže jde o televizní seriál.

Podezřele vypadá Jaroslav Valenta, který žije na hranici zákona, ale zřejmě to bude někdo jiný, kdo vypadá nenápadně.

Kdo věděl o tom, že část peněz si nechal bankéř? Rodinný právník? Nebo se objevií někdo jiný?

Nechám se překvapit.

Další odpovědi
Stingo

Myslela jsem na Jaroslava Valentu, ale nejspíš to bude někdo jiný.

rmajlka007

Můj názor je ten, že na vraždě má podíl právník Benoni a bankéř, který zpronevěřil Léblovy peníze. Jaroslav o vrahovi ví, ale nezabíjel 🙂 Pokud jste žhaví po novinkách, sledujte facebook První republiky, je tam hodně kospiračních teorií 🙂

marci1

Tazatel má na mysli zřejmě seriál ČT „První republika“.