rynek878

Kdo se ještě přidá ke Gratulaci prvního „zlatého“ uživatele AnnaS?

gratulace ke zlaté

Nejlepší odpověď
panenka

Blahopřeji ANNAS ke zlaté příčce.

Další odpovědi
sardoska

Taky gratulace. Je vůbec ještě něco po zlaté?

oskar

Tak jsi jednička.Gratuluji.

aramah

Opět pozdě ale přesto s velkou gratulací.

Miroslavst

Ano, i já se přidávám!!!!
http://www.pro­filek.cz/obraz­ky-na-profil/vsechno-nejlepsi-pejsek.jpg

dagry

Annas gratuluji i já. Právě před chvílí jsem si všimla, že hvězdička u tebe má nějakou jinačí barvu a teď to tu čtu, že už jsi zlatá. No toto. A za pouhých 8 měsíců??? To jsi teda opravdu hvězda !!!

RAB

GrAtUlUjU!!!!!!!!

anonym

Dekuji Vam za Vase rady,ale i moudra, ktere jste mi poskytla.GRATULUJI ke zlate.S pozdravem ILIINES

quentos

taky gratuluju

ReHu

Také se připojuji 🙂.

annas

Děkuji nejen za blahopřání, ale především za podporu, kterou mně mnozí uživatelé poskytovali po dobu mého osmiměsíčního působení na Odpovědích.

Říká se, že v nejlepším se má přestat. I když o svém odchodu uvažuji, přiznávám, že jen nerada bych se loučila s některými jedinci, s nimiž jsem našla společnou řeč. Líbí se mně jejich zajímavé otázky, vtipné i pohotové odpovědi, přístup k různým problémům, názory atd.

Snažím se zapomenout na určitá příkoří a nepříjemnosti, které mě potkaly.

Proto uvádím na závěr:
„Život je stále plynoucí proces, v jehož průběhu se vždy objeví nějaké nepříjemné věci – zanechají jizvu, ale život přece plyne dál. Je důležité jít statečně kupředu, protože každá zkušenost je lekcí.“

I pobyt na tomto serveru se stal mou velkou zkušeností v pozitivním i negativním slova smyslu.

Ještě jednou díky za vše.

Annas

lorja

Kdo prostě umí,ten si ocenění zaslouží.Gratuluji.

kropitko

Tak jsem to propásla,to jsem chtěla napsat já Rynku?! Vy jeden !? Teď z toho budu smutná celý den.
Samozřejmě,že gratuluji a strašně to Annas přeji. A co bude dál?? Těžko říct, doufám Annas,že se Vám nechce odejít. Vaše odpovědi jsou moc fajn i když se najdou tací co pořád jen remcaj. Nevšímejte si těch zlých,pokračujte v odpovědích. Přeji Vám vše jen to nej,těm co se to nezdá, Ti ať sem nechoděj. Kropitko

anonym

Neuvěřitelné se stalo skutečností.Gra­tuluji.