Rokio

Kdo se dopustil urážky na cti?

Když mi někdo řekl, že jsem retard a já jsem mu na to řekl, že je blbec, tak kdo se dopustil urážky na cti, když to první tvrzení bylo tehdy pravdivé (v IQ testu mi vyšlo IQ ve výši 68 bodů = lehká mentální retardace).

Pokud řekl tedy řekl pravdu, dopustil jsem se urážky na cti jenom já a tím pádem bych se mu měl omluvit nebo to je úplně jinak?

Nejlepší odpověď
Kepler

To neřeš. Blbec může mít IQ třeba i 120. A třeba jsi byl v právu i ty, když ti tohle řekl.

Další odpovědi
Conduite

Řekl bych, že pokud ten člověk dobře věděl co retard je, tak jsi ho teoreticky urazil ty. Ale slušný a normální člověk by ti to neřekl. Takže by jste se měli omluvit jeden druhému (on\a první)