Gami.Pet

kdo rozumí blogu apod..?

pamatuju si že jednou hodně dávno jsem bila na blogu a zajíma mě jestli to de byl tam obrázek něčeho animovaného a ty se o to postaral nakrmil ja už nevim co to bylo,mohl by mi někdo poradit jestli se to dá vytvořit a jak..děkuji :)

Odpovědi
Bedy

Nepamatujete si náhodou adresu toho blogy, kde jste byla?
Zřejmě to nemabyl klasický animovaný obrázek, když tam bylo potřeba něco krmit, to byla zřejmě nějaká flash hra.
No ve Flashi programovat neumím a věřím, že Vy asi taky ne, že? Takže nezbývá nic jiného, než to buď odněkud zkopírovat a nebo hold se smířit s tím, že to tam mít nebudete.