mosoj

Kdo řídí boha ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Paní Bohová.
Jak jinak.

Další odpovědi
Sůwa

Pokud nějaký bůh je, nejspíš ho řídí přírodní zákony, tak jako všechno a všechny.
pro Dr. Axl – vzhledem k značnému počtu různých náboženství a tím pádem i různých bohů v tom někdo ( něco ) musí udržovat řád, jinak by si každý bůh mohl dělat něco jiného a to to pak dopadalo:-). Proto navrhuji nestranné přírodní zákony.

www

Asi to bude nějaký original firmware.. 😉
Ale nevím to jistě, do náboženství jsem nechodil ☹.

anonym

Boží vůle.
ad sůwa pro věřící jsou i přírodní zákony jen nástroji jeho vůle.
A protože něvěřící popírají existenci Boha, takže to, co neexistuje, není ani čím řídit.

Bičiště

Karel Gott

Sůwa

Odpověď >venkovana< mne rozesmála, ale netroufám si ji veřejně hodnotit, abych se nedotkla věřících. Venkovane, máš ode mne virtuální palec, smích léčí a to já teď moc potřebuji 🙂 Sůwa