Martina.n

Kdo přesně je IT specialista?

Nejlepší odpověď
rynek878

je to specialista informačních technologii

Další odpovědi
Michal Kole

servisní technik, správce sítě

ReHu

Specialista na práci s počítači.

Michalov

Zdravím, živíte se tu někdo jako IT odborník? mohl bych vědět, kde pracujete? a co přesně děláte? hledám lepší práci ve větší firmě…

Martinořízka

Ve kterém městě? já jsem v Praze našel super práci, díky společnosti, která propojuje IT odborníky přímo podle jejich zkušeností, na konkrétní IT místa ve firmách.

Michalov

Ano také hledám novou IT práci v Praze, můžete mi o tom prosím prozradit kousek více?

Filips

Já jako Java developer jsem našel super job přes agenturu https://www.co­olpeople.cz/start v Praze, opravdu doporučuji, protože Vám budou dohazovat jen práci dle Vaší specifikace.