Avatar uživatele
Deli

Kdo přebývá v bříšku? 🙂

Hezký den všem. Jdu dnes na ultrazvuk, tak všichni doma prožíváme napětí, koho tohle vyšetření v bříšku odhalí?
A tak kdo máte náladu a chuť, hlasujte pro pobavení, kdo si myslíte, že se v mém bříšku schovává…
Doplním, že doma už máme 2 slečny a tak je jasné, že bychom rádi tentokrát chlapečka.
A kdo máte náladu, napište, jak jste prožívali ultrazvuk Vy, nebo zda si to jednou necháte říct či se budete chtít nechat překvapit…
Doplňuji:
Tak Vám to všem prozradím: Pan doktor to nepoznal! 🙂
Naděje na chlapečka tedy zůstává, ale přivítali bychom i tu třetí princeznu.

Děkuju za milé odpovědi, až budu vědět, prozradím!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Deli

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, iceT, Andělé, johana 56, hanulka11, barnajka, anonym, Gorbell, Kamionacka09, anonym před 4195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Chlapeček

Doplňuji:
ale kdyby to byla holčička, nezoufej, holky jsou úžasná stvoření, no ne? :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Pan doktor to nepozná

Doplňuji:
V době mých těhotenství jsem ještě neměla možnost zjistit co se ukrývá v bříšku , ale věř, že nám to bylo jedno .
A tobě přeji hlavně zdravé miminko a myslím, že na nás všechny vysrtrčí dneska zadeček ,takže nebude nikdo vědět -kdo to je.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Chlapeček

Ahoj Deli 🙂,
předem Ti moc gratuluji k těhotenství a přeji zdraví miminku a celé rodince.:-))
Při prvním těhotenství jsem si pohlaví nenechala říci,ale při druhém ano. Třikrát to doktorka měnila. Poprvé řekla,že to bude kluk,po druhé holka a při porodu na ultrazvuku už řekla,že tj.jasný kluk.:-)))
Že by si u Tebe také hrál na schovku?:-)))
Přeji štěstí a hl.zdraví,at se vám schovává kdokoliv.
Měj se krásně a opatrujte se.
Zdraví Andělé.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jiná odpověď

Já bych se nerad zmýlil, nejdřív počkám jak zahlasuje ocko a pak bych se rozhodl, pokud je to možné.

Jinak na ultrazvuku už sem byl před delší dobou, ale když to chceš vědět, tak sem ti to teda našel. Ledviny obvyklého tvaru, velikosti, uložení. DS bez dilatace, konkrementy 0, parenchym bez známek expanze a redukce. V dl. ose PL 108mm, LL 107mm. Močový měchýř ostře konturován, hladkých stěn, bez defektu v náplni. P ohraničená, homogenní, nezvětšená.

Tak todle mi tenkrát řekli.. a to sem se chtěl nechat překvapit :(

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Chlapeček

Přeju Vám chlapečka…
Moje sestra když chodila na ultrazvuk,tak si říct nenechala co to bude,nechala se překvapit a mají kluka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Holčička

Budete dohromady tři „princezny“, zdravé a krásné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Holčička

Doplňuji:
sem se cice paní doktorky ptala co to bude…ale bylo my opáčeno „A co máte doma?“…říkám: „Tohle je první“…"No tak vám to může být jedno, ne??!..zněla odpověď…a nakonec to stejně byla ta vytoužená holka .-)

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověď

Nevidím možnost dvojčátka :) Tak dávám jinou odpověď. Ale ať už je to cokoli, hlavně at je to zdravé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Pan doktor to nepozná

Bude si z vás dělat šoufky :o)
Doplňuji:
Mně to bylo jasný hnedka :D

Tak hlavně, ať je to zdravé a spokojené mimčo.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Chlapeček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Jiná odpověď

Doplňuji:
co takhle třeba oběd?? Ale jinak přeji hlavně ať je dítě zdravé.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jiná odpověď

>Bohemica< i >manon< to napsaly i za mne, ale pomyslel tu také někdo na tatínka? Chudák malej :), ale přeji vám všem vše nej, nej, nej...... a manželovi, ať je mu příroda hodně nakloněna. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Holčička

Tak to jsem teda zvědavá :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Chlapeček

Preji vam chlapecka.Taky mam doma kluka a premyslim jestli se nepokusit mu poridit jeste sestricku ale vzhledem k mi praci jeste nevim.A taky bych si pohlavi vzdycky nechala prozradit,aby byla pulka tehotenstvi prekvapeni a zbytek aby clovek vedel kdo v nem bydli:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

Holčička

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Chlapeček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

Chlapeček

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal Kole

Deli, umí tvoje dcery plavat jako ty ?

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Při prvním těhotenství ta možnost ještě nebyla, při druhém mi vyšetření dělali jen proto aby se vyloučila možnost dvojčat. Nechtěla jsem vědět pohlaví, ale pan doktor mi řekl, že si mám pořídit růžovou výbavičku. Vnučka už na nás při vyšetření vyplazovala jazyk a pustili jsme si to na svatbě z DVD, nějak jí to zůstalo i když už dnes jezdí na poníkovi.

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Deli, verim, ze dneska toho camprlika uvidite ! :)

  • iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

tak jsem to uhodla… jo ta princezna se tam parádí – to není jen tak :D:D:D

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek