Kdo právě teď sledujete Majora Zemana ? Právě běží epizoda „STUDNA“ !

Který z dílů na vás zapůsobil nejvíc?
Doplňuji:
Studna je děsivá, ale Mimikry také nejsou špatné…

Nejlepší odpověď
anonym

Taky to mám zapnuto. Zapůsobil na mne nejvíc právě tento díl (a myslím si, že na většinu diváků).

Další odpovědi
uccello

Jo Studna je pro mě asi nejlepší. Kousek od nás jsou Vonoklasy, kde stál ten původní barák, takže jsem se tam musel podívat. :)

Damiana

Studna nemá chybu (reaguji sice s křížkem po funuse, ale přece!:-), ovšem taková Kvadratura ženy… Jak tam pluje po Vltavě ta pneumatika a k tomu zní to áaáa áaáá… Brr!