muhamed

kdo pouzivate listerin?

Vyplachujete si po tom jeste vodou? Vadi to necemu? Me nevadi, ze by to palelo ale ta sladka chut

Nejlepší odpověď
odpomass

Pokud si vypláchneš pusu vodou po použití ústní vody, je to téměř jako bys ústní vodu nepoužil. Čili NEVYPLACHOVAT.
Jinak Listerin není zrovna kvalitní ústní voda (co do ochrany zubů). Je to spíše cool-marketingová záležitost. Jak ukázaly i některé nezávislé testy, nejlepší (rozumně působící) jsou kvalitní ústní vody (to se týká i past), jako jsou Elmex, Lacalut apod.
Doplňuji:
Jinak samozřejmě platí, pastu ani ústní vodu – zásadně nepolykat.

Další odpovědi
terry

Po vypláchnutí ústní vodou se již ústa znovu nevyplachují. Pak by účinek ústní vody byl nulový.
Pokud ti nevyhovuje chuť, zkus jinou úst.vodu.
Já mám jinou a je v poho.

anonym

Sem tam používám, nevyplachuji, jen ať si působí.