Avatar uživatele
J_K

Kdo posílá SMS na podporu „Tydýta“ ve Star Dance?

Jsou to mladí lidé z recese nebo do značné míry organizovaná politická klaka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3049 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

z recese?

Neposílám.

Chybí mně v anketě jiná možnost.

Na pořad se dívám. I když jde třeba o recesi, podle mě není na místě.

Beru to jako výsměch nejen porotě, ale jako znevažování práce těch, kteří předvedli vynikající výkony a museli odejít.

Poslední kolo – stále jsem doufala, že dvojice LuLu vypadne dřív, protože tanečník „Lu“ do posledního kola určitě nepatří.

I kdyby v posledním skončili jako třetí, je to výsměch taneční soutěži, která se stala spíš „komedií“. Že by mnohé oslnil „vtipný“ Lu?

S politikou vidím souvislost v tom, že ti, kteří posílají hlasy jsou voliči určitých stran…Takže také je vybírají z recese? Tomu, koho považují za „nejhoršího“ dají hlas? Mluviti stříbro, mysliti zlato..?

Bohužel, úspěšný je zpravidla ten, kdo se nemusí moc snažit. …

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

z recese?

?… a nebo třeba proto, že mají dotyčného rádi…
😉
O politiku nejde – podle mne, určitě (co má SD společného s politikou??).
___
Myslím, že to mocka prožíváš – podle čeho mají ´eSeMeSkaři´ koho preferovat??
Přece si nemyslíš, že jsme národem tanečních mistrů a vzdělaných baleťáků???
😁
___
Osobně se na to nekoukám (to, že se účastní i Pavlásek vím, v podstatě, náhodou) a SMS neposílám – ale jak tak občas narazím na projevy nevůle s jeho tancem a výsledky, asi se na příští kolo kouknu – a co já vím? – třeba i SMSku pošlu…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

z politických důvodů?

Jednoznačně je za tím politika, a pěkně špinavá. Malý Pavlásek chtěl být letcem na Spitfiru – http://lukaspa­vlasek.cz/ome. Nebála bych se tvrdit, že nitky vedou až do Buckinghamského paláce.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

z politických důvodů?

Z politických důvodů.

Je to určitá forma manipulace ze strany Babiše.......­...chce tím prosadit elektronické pokladny...........

Teď „vážně.“
Domnívám se,že že je to druh škodolibosti.­.........něco jako „To by bylo,aby Pavlásek nezvítězil.“
Typické – pro náš národ.

No – když mohl být zvolen Zeman jako prezident a Babiš je nejoblíbenější politik......­.....dalo se to čekat.

Techn.poznámka: Je to taneční soutěž,není to estráda Jedličkova ústavu.

Upravil/a: fcoop

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

z recese?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

z recese?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

z recese?

Miluju lidi, kteří do všeho cpou politiku.
Vždyť je to totéž jako kdysi s Vaškem Vydrou, ten to dotáhl až do finále. Moje maminka se k tomu v sobotu trefně vyjádřila – už to prý pochopila: jde o klasickou českou „cimrmanovštinu“, diváci hlasovací systém prostě sabotují.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

z politických důvodů?

obojí- největší recesisti jsou naši politici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kura

z recese?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

z politických důvodů?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pucipuci

Osobně si myslím,že ve vypjatých situacích se zvyšuje potřeba lidu se baviti. Proto jsou rádi za trochu humoru s tímto komikem.

před 3048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
J_K

gecco opět odpovídá jen proto aby něco odpověděl a jeho klaka klikala.
Přečtěte si pár diskuzních příspěvků na Blesku (zvláště od „repelos“)
ke článku „»Tydýt« Pavlásek ve finále StarDance: Od prvního kola má děkovnou řeč“ na Blesku (zvláště od „repelos“)

před 3049 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

J_K – ty se opravdu domníváš, že kvůli přehodnocení svého názoru (za kterým si stojím) budu číst Blesk – nebo, nedejbože, diskusi ke článkům v tomto ´hnoji´???
:-O
Jo – podle tvého diskusního příspěvku zde už je mi jasné, proč jsi jako jednu z odpovědí ankety zvolil „z politických důvodů?“ – ještěže jsi do ankety nepřimíchal ilumináty, mimozemšťany a chemtrails…
😁

před 3049 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
J_K

Škoda, že neznáme počty SMS. Zdá se mně podezřelá možnost bez organizování akce zajistit určitě velmi vysoký počet SMS ve prospěch „Tydýta“.
Kdyby jste si pročetl diskuze k článkům pořadu Star Dance, zjistil byste, že cca třetina příspěvků uvádí důvod neobjektivního vysílání ČT, zvláště „protizemanov­skénázory“.
Zkuste se zamyslet, kdo by mohl mít zájem stále živit takovou atmosféru, která určitě naší republice neprospívá.
Star Dance je jen zástupný problém.

před 3048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

J_K – fakt nechápu…
Takže asi jen k předposlední větě – takové ´argumenty´ jsem slýchával od komunistů – a jsem velice rád, že nyní mohu vyjádřit svůj názor bez obav z nějakých přisluhovačů, kteří by mi můj názor rádi vnutili…
😁

před 3048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
J_K

Nesouhlasím, že politici jsou recesisté. Být recesistou si vyžaduje určitý nadhled a míru vtipu. Myslíte, že podstatná většina politiků těmito vlastnostmi oplývá?

před 3049 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

máte pravdu, ovšem konečný „spotřebitel“ jejich rozhodnutí a zákony nakonec stejně vnímá jako obrovskou recesi ..bez ní by si moh rovnou vpálit kulku do hlavy.

před 3049 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek