J_K

Kdo posílá SMS na podporu „Tydýta“ ve Star Dance?

Jsou to mladí lidé z recese nebo do značné míry organizovaná politická klaka?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

z recese?

Neposílám.

Chybí mně v anketě jiná možnost.

Na pořad se dívám. I když jde třeba o recesi, podle mě není na místě.

Beru to jako výsměch nejen porotě, ale jako znevažování práce těch, kteří předvedli vynikající výkony a museli odejít.

Poslední kolo – stále jsem doufala, že dvojice LuLu vypadne dřív, protože tanečník „Lu“ do posledního kola určitě nepatří.

I kdyby v posledním skončili jako třetí, je to výsměch taneční soutěži, která se stala spíš „komedií“. Že by mnohé oslnil „vtipný“ Lu?

S politikou vidím souvislost v tom, že ti, kteří posílají hlasy jsou voliči určitých stran…Takže také je vybírají z recese? Tomu, koho považují za „nejhoršího“ dají hlas? Mluviti stříbro, mysliti zlato..?

Bohužel, úspěšný je zpravidla ten, kdo se nemusí moc snažit. …

Další odpovědi
gecco

z recese?

?… a nebo třeba proto, že mají dotyčného rádi…
😉
O politiku nejde – podle mne, určitě (co má SD společného s politikou??).
___
Myslím, že to mocka prožíváš – podle čeho mají ´eSeMeSkaři´ koho preferovat??
Přece si nemyslíš, že jsme národem tanečních mistrů a vzdělaných baleťáků???
😁
___
Osobně se na to nekoukám (to, že se účastní i Pavlásek vím, v podstatě, náhodou) a SMS neposílám – ale jak tak občas narazím na projevy nevůle s jeho tancem a výsledky, asi se na příští kolo kouknu – a co já vím? – třeba i SMSku pošlu…
😉

Lamalam

z politických důvodů?

Jednoznačně je za tím politika, a pěkně špinavá. Malý Pavlásek chtěl být letcem na Spitfiru – http://lukaspa­vlasek.cz/ome. Nebála bych se tvrdit, že nitky vedou až do Buckinghamského paláce.

fcoop

z politických důvodů?

Z politických důvodů.

Je to určitá forma manipulace ze strany Babiše.......­...chce tím prosadit elektronické pokladny...........

Teď „vážně.“
Domnívám se,že že je to druh škodolibosti.­.........něco jako „To by bylo,aby Pavlásek nezvítězil.“
Typické – pro náš národ.

No – když mohl být zvolen Zeman jako prezident a Babiš je nejoblíbenější politik......­.....dalo se to čekat.

Techn.poznámka: Je to taneční soutěž,není to estráda Jedličkova ústavu.

Danina65

z recese?

ivzez

z recese?

quentos

z recese?

Miluju lidi, kteří do všeho cpou politiku.
Vždyť je to totéž jako kdysi s Vaškem Vydrou, ten to dotáhl až do finále. Moje maminka se k tomu v sobotu trefně vyjádřila – už to prý pochopila: jde o klasickou českou „cimrmanovštinu“, diváci hlasovací systém prostě sabotují.

zjentek

z politických důvodů?

obojí- největší recesisti jsou naši politici.

Kura

z recese?

Klaproth

z politických důvodů?

pucipuci

Osobně si myslím,že ve vypjatých situacích se zvyšuje potřeba lidu se baviti. Proto jsou rádi za trochu humoru s tímto komikem.

J_K

gecco opět odpovídá jen proto aby něco odpověděl a jeho klaka klikala.
Přečtěte si pár diskuzních příspěvků na Blesku (zvláště od „repelos“)
ke článku „»Tydýt« Pavlásek ve finále StarDance: Od prvního kola má děkovnou řeč“ na Blesku (zvláště od „repelos“)

gecco

J_K – ty se opravdu domníváš, že kvůli přehodnocení svého názoru (za kterým si stojím) budu číst Blesk – nebo, nedejbože, diskusi ke článkům v tomto ´hnoji´???
:-O
Jo – podle tvého diskusního příspěvku zde už je mi jasné, proč jsi jako jednu z odpovědí ankety zvolil „z politických důvodů?“ – ještěže jsi do ankety nepřimíchal ilumináty, mimozemšťany a chemtrails…
😁

J_K

Škoda, že neznáme počty SMS. Zdá se mně podezřelá možnost bez organizování akce zajistit určitě velmi vysoký počet SMS ve prospěch „Tydýta“.
Kdyby jste si pročetl diskuze k článkům pořadu Star Dance, zjistil byste, že cca třetina příspěvků uvádí důvod neobjektivního vysílání ČT, zvláště „protizemanov­skénázory“.
Zkuste se zamyslet, kdo by mohl mít zájem stále živit takovou atmosféru, která určitě naší republice neprospívá.
Star Dance je jen zástupný problém.

gecco

J_K – fakt nechápu…
Takže asi jen k předposlední větě – takové ´argumenty´ jsem slýchával od komunistů – a jsem velice rád, že nyní mohu vyjádřit svůj názor bez obav z nějakých přisluhovačů, kteří by mi můj názor rádi vnutili…
😁

J_K

Nesouhlasím, že politici jsou recesisté. Být recesistou si vyžaduje určitý nadhled a míru vtipu. Myslíte, že podstatná většina politiků těmito vlastnostmi oplývá?

zjentek

máte pravdu, ovšem konečný „spotřebitel“ jejich rozhodnutí a zákony nakonec stejně vnímá jako obrovskou recesi ..bez ní by si moh rovnou vpálit kulku do hlavy.