Ing.internet

Kdo posila newsletter o AJ, popripade NJ,zdarma?

Nemam FB a rad bych se pravidelne dozvidal informace o AJ a NJ.
Predem diky za odpoved.
Doplňuji:
Myslim tim zasilani informaci o anglickem jazyce.

Odpovědi
Kolmon

Pokud AJ myslíš Anglický Jazyk tak nevím jaké newslettery máš na mysli a pokud tím nemyslíš anglický jazyk měl bys tu zkratku nějak vysvětlit. Ať si lámu jak chci nějak nemůžu přijít na to cos tou otázkou vlastně chtěl říct.

Doplňuji:
Tak to jsem ještě neslyšel, že by někdo posílal nějaké informace o anglickém jazyce a ani nikde na FB jsem to nepotkal.
Osobně si nemyslím, že posílat nějaké informace o jakémkoliv jazyce má nějaký valný účinek.

Michálek1245

Dneska se už posílají newslettery o lecčem. Osobně bych šel na různé stránky placených kurzů, které občas rozesílají newslettery zdarma. Třeba podle tohohle návodu, kde to shrnuje, proč se e-mailing vyplatí: https://kvalit­neseo.cz/unca­tegorized/e-mailing-jako-nastroj-primeho-marketingu/ Samozřejmě počítejte s tím, že v tom e-mailu bude nakonec nějaká pobídka ke koupi, ale tak to snad přežijete. :)