iwetax

Kdo posílá hlasy Gottovi?

Kdo posílá hlasy gottovy? Já ve svém okolí neznám nikoho.

Nejlepší odpověď
oskar

Je to pořad pan zpěvak.

Další odpovědi
mosoj

Zato Gotta znají snad všichni i když nejsou jeho fandové a celé Německo.
Takže z toho množství lidí se určitě někdo najde.

Miroslavst

Nejsem ve tvém okolí iwetax, takže můžeš říct, že ani ze vzdáleného okolí neznáš, protože já NEEE

panenka

Posílají mu to jeho fanoušci a ti co ho obdivují a mají jeho písně rádi.Ve svém okolí taky nikoho neznám.

Lucimia

Já teda neposílám, ani nevím o nikom z okolí, ale přeju mu to. 🙂

Kostík

Hlasy neposílám nikomu, ale Gott je Pan Gott, mladé generaci už skoro nic neříká, je mu už sedmdesát ale co dokázal on, málokdo dokáže, ze začátku po něm házeli rajčata, ale nevzdal se a bojoval a teď je to Pan zpěvák nejen u nás, ale i ve světě, hlavně v Německu, ale za tu dřinu si to zaslouží a já mu fandím a obdivuji a znám i lidi v mém okolí a jsou mezi nimi i mladí lidé, co neznají jeho začátky, a přesto rádi poslouchají jeho písničky

anonym

já ne a lidi z mého okolí taky ne.. jenže v dnešní době, kdy nikdo nehlasuje pomocí sms, protože by si pak mohl dobíjet jen kvůli hlasování.. stačí jen pár hlasů, na to aby vyhrál..

ReHu

Myslíš hlasy Gottovi? Já jich znám několik.

mosoj

Nic si z toho nedělejte. Tady na fóru jsou horší bláboly.
Já to mám také s gramatikou všelijaký.

standa

Toho se fakt nedá nevšimnout !!!

Kdo posílá hlasy Gottovy?
Kdo posílá hlasy Gottovi ?

Iwetax zkuste najít nikoli 7, ale jen jeden rozdíl 🙂

Miroslavst

ovi jako pánovi