babule

Kdo poradí? Scháním uplně malou ledničku, asi 50l. Nemůžu ji nikde sehnat. Za typ děkuji.

minilednička

Nejlepší odpověď
dudu

Adresu a tip na pidiledničku jste dostala. Ovšem na základě vlastních zkušeností Vám radím si příp. nákup ještě promyslet. Nedávno jsme podobnou pořídili a dnes si myslím, že to byla blbost a sice zhruba z těchto důvodů: cenově žádná výhoda, úložný prostor téměř symbolický a energetická náročnost téměř stejná jako u poněkud větších a hlavně užitěčnějších typů.

Další odpovědi
cukrar

http://www.ma­ll.cz/volne-stojici-lednicky/guzzanti-gz-06-rs06dr
10 vteřin hleání

Já jsem podobnou koupil, je fak malá, dokonce ani větší misku s jídlem se nevejde

babule

tak to bude asi to,co scháním,a nevíte náhodou o starší.děkuji