Glondajka

Kdo poradí s problémem miniatur v PC?

Nejdou mi zobrazit miniatury fotek, pouze hory a moře. Nebaví mě se fotkami proklikávat a hledat. Mohl by mi někdo poradit, jak to mám nastavit, aby se opět zobrazovaly?

Nejlepší odpověď
arygnoc

pokiaľ sa vám miesto obrázkov zobrazujú ikony:

ovládací panely
možnosti složky
zobrazení
zrušiť fajku u „Vždy zobrazi ikony, nikdy ne miniatury“

priamo na ploche v otvorenom Prieskumníkovi si meniť zobrazenie os zoznamu až po veľkosť náhľadov (změnit zobrazení).

;-Q

Další odpovědi
gecco

Otevři Tento počítač (nebo Průzkumníka), klikni pravým na Plochu a z menu zvol Zobrazit- Miniatury.
😉
Doplňuji:
Upřesnění – tou „Plochou“ myslím plochu v okně – tedy mimo soubory.
😉

jáára

Povol indexování na disku na kterým máš fotky…