Kdo pokutuje Policii,která se běžně dopouští dopravních přestupků?!

Dnes tři příklady : jízda bez pásů (nesvítily majáky),jízda bez osvětlení a nedání chodci přednost,i když byl evidentně jednou nohou na přechodu!

Nejlepší odpověď
gepik

Inspekce ministerstva vnitra – tak nějak se ten útvar jmenuje, ti vyšetřujou policisty.

Další odpovědi
anonym

Barbakane, to je zkouška z logiky? Přece ti, co vystavují pokuty, nebudou pokutovat sami sebe. Pokud něco v rozporu s předpisy zjistíš, obrať se na nejbližší služebnu policie. S největší pravděpodobností to k ničemu nebude. Ale kdyby přece jenom začaly předpisy a zákony fungovat pro všechny lidi v tomto státě stejně, byla by to krása.

zbynekplzen

Policii nikdo nepokutuje , neb ruka ruku myje ,jinak policie může jezdit bez pásu , neb je někde psáno,že když jsou ve službě tak nemusí a oni jsou ve službě ikdyž nic nedělaj.Svítit by měly , s tim chodcem by to taky ukecaly

flodur

Já bych to dal do „Ankety a zábava“.

lukas.zmizik

Policista může jet k případu a z taktických důvodů i bez majáku. Ty pásy bych neřešil. Byl by nesmysl, aby existovala policie pro policejní přestupky. Pak by totiž musela existovat policie pro policii pro policejní přestupky. Jediná možnost tedy bude hlásit se s fotodokumentací na vrátnici, pokud už tedy někdo má tu potřebu…

suaeda

Pokud udělá policista menší dopravní přestupek tak se to asi neřeší. Ale pokud udělá velký průšvih a nemusí jít o dopravní přestupek (úplatky, alkohol) tak se asi řeší a to tvrději.
Jinak se mi líbila odpověď kdo řeší přestupky policie – vyšší článek policie… atd. To je podobné jako kdo řeší průšvihy politiků – vyšší politici … cha cha.

tomáš007

Já sem šel po chodníku a zrovna policie parkovala a ťukla do auta zaním. Policista vystoupil a podíval se a pak raději odjel. Je to hrozné, co se to děje.