Killer

Kdo podle vás vyhraje volby, a bude prezident / ka ??

Do ankety se mi nevešli všichni tak ti zbylí jsou tady. : Karel Schwarzenberg. Přemysl Sobotka. Miloš Zeman.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jan Fischer

Doufám, že vyhraje Zeman.Když jsem se s ním osobně setkal, udělal na mě dojem. Byl prostě jiný, než třeba politici na veřejných mítincích. Pravda, byla to beseda v menším okruhu lidí, to je trochu něco jiného, ale prostě mne přesvědčil a zaujal.

I s jeho názory souhlasím až na určité výjímky. Mě se líbí i to, že je to prognostik (dokonce je prý členem světové prognostické společnosti) a teď že je doba zlá, tak by se mohl hodit jeho názor, co bude zhruba v budoucnosti. Zeman je docela známý po světě.

Další, co se mi na něm líbí je to, že toho moc neslibuje – prostě prezident má málo pravomocí, nemůže toho tolik dělat. No a samozřejmě je to strašně inteligentní člověk a jeho bonmoty se mi taky hrozně líbí. Dokáže být i vtipný, dokáže být s ním být prostě sranda.
Má i politické zkušenosti, myslím si, že toho udělal dost za své menšinové vlády, šel po krku tunelářům, které Klaus nechávál být a teď je pustil, apod.

Fischer toho docela dost slibuje a přijde mi to takové až nemožné. Lidi ho maj rádi, protože byl premiér, který toho moc zásadního neudělal. Nesebral dávky, výhody, nezvýšil daně, apod. Byl takovou, skoro až troufl bych si říct, pošupovací figurkou Topolánka a Paroubka. Ale jeho práce v ČSÚ si cebím a mohla by být ku pomoci. I jeho angažmá v evropské centrální bance nebo kdeže to byl…

Kdyby Zeman nekandidoval, volil bych asi Fishera, protože co tam zbývá?
Sobotka a Schwarzenberg o podporu lidí nestáli když mohli sbírat 50k podpisů, Franz je umělec a bylo by lepší kdyby zůstal umělcem. jako prezidenta si ho nedokážu představit, už jen třeba kvůli vizáži. Tohle prostě nepatří do společnosti.
Roithová mi přijde příliš konzervativní, Bobošíková je zas jízlivá. Fischerová by se měla radši věnovat charitě, v politice byla, nic nepředvedla.
Jediný, kdo je ještě podle mne tak solidní, je Dienstbier, má vzdělání, ale přijde mi jako kdyby tma byl jen do počtu, z donucení sekretariátu ČSSD.

Další odpovědi
iwrana

Táňa Fischerová

Budu volit Zemana.Protože má rád obyčejné lidi,nikdy nežil v luxusu i když mohl a má zdravý selský rozum.

pusinka50

Jan Fischer

Budu asi volit Zemana, přijde mi hodně solidní, nikdy se „neprodal“, snažil se něco dělat pro lidi a nervy má dobrý, aby tu zodpovědnost ustál.
A zajímá mě, kdo vás, mladé, navedl, abyste volili Franze?? To se vám tak líbí ta vůbec ne vtipná formulka „když už cirkus, tak pořádný?“. V posledních volbách vás navedl Kalousek, abyste volili TOPku, abyste měli důchody a takhle to dopadlo, že důchod budete mít velký jen tak, co si sami stranou ušetříte.. a teď vás někdo navedl volit Franze, tu maškaru, ať je chytrej nebo ne, ale je to jen pochybný umělec a celý svět by se nám smál a přestal by nás brát už vážně, tak to s Franzem snad nemyslíte doopravdy???

M.

Vladimír Franz

Doplňuji:
Chybí mi hodně „Jiná možnost“, když už tam nemáš všechny. Myslete na to, sakra. Jinak spíš fandím Franzovi, nevím, jak to dopadne. A že by lidi volili ženu? Tomu nevěřím.

manykerka

Zuzana Roithová

Doufám, že nebude Miloš Zeman. Lidé si myslí, že je super, ale sliby nedodržuje… a Karel Schwarzenberg by byl úžasný, ale zdá se mi, že v jeho věku je už tak trošku semilní… a Jana Bobošíková je naprostej průser!!!

Braník

Vladimír Franz

Doplňuji:
do ankety jsi měl(a )dát právě Zemana a Karla,Roithová myslím má s Fišerovou ve volbách pramalou šanci

Miniem

Vladimír Franz

hlaalaak

Vladimír Franz

odpovídámež

Vladimír Franz

Podle všeho co dělá za bordel děda s opratěmi volím Vl. Franze. Když cirkus, tak se vším všudy.

Kohut57

Vladimír Franz

Všichni budou přisluhovat špatnému politickému systému. Když to jde alespoň trochu rozvířit, tak Franz, i když : co může jedinec. Nemá ale moji krevní skupinu. Jinak vyhraje Zeman.

kyselina 5

Táňa Fischerová

Doplňuji:
Z naší rodiny ji volí všichni. Je to průbojná žena s dobře čitelnou minulostí. Jestli to ale vyhraje? totˇ otázka.

bolak

Tady si odhlasujte jestli chcete a já vám pak řeknu jak sme dopadli :)

http://volba-prezidenta-2013.vyplnto.cz/